دموکرات ها هستند ‘از Karens’

در امروز نشان می دهد بحث می کنیم که چگونه حزب دموکرات تبدیل شده است حزب “Karens” است که در زبان عامیانه به صورت خواستار فرد با متورم احساس حق. ما همچنین بحث در مورد چگونه جمهوری خواهان در حال مبارزه علیه Karens برای یک بار و چگونه موثر آن تبدیل شده است. ما همچنین نگاهی به کروناویروس اعداد با سن و افشای چگونه نادرست رسانه ها در پوشش همه گیر شده است.

گوش دادن به نشان می دهد:

آیا می دانید جمعیتی تفکیک COVID-19 مرگ است ؟ شانس هستند که شما نمی. اگر شما به تماشای اخبار در مورد بیماری همه گیر شما به احتمال زیاد دیده می شود در غیر این صورت داستان در مورد جوان سالم افرادی که غم انگیز درگذشت. اما فقط به خاطر یک فرد جوان متاسفانه خود را از دست داده و زندگی این بدان معنا نیست که آن را به هنجار و یا حتی شایع است. داده ها نشان می دهد که چیزی به طور چشمگیری متفاوت از لحن و تمرکز رسانه ها پوشش مربوط به مرگ و میر. ما حفاری به اعداد و توضیح دهد که چرا لیبرال ها بیش از شاد برای پیشبرد قطع ارتباط بین گزارش و واقعیت است.

دموکرات ها هستند که تحت عنوان حزب – حزب “Karens” – و میکا برژینسکی است ملکه خود را. برژینسکی رفت دیروز خواستار ممنوعیت توییتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که او می گوید: معنی همه چیز در مورد او جاری است. و این فقط یک مثال از استکبار مدرن باقی مانده است. لیبریا اندرو کومو سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای اجرایی خود را به منظور وادار کردن خانه های پرستاری را در coronavirus بیماران, برای مثال. هنوز بطور غیر عادی و مرموز کشورهای دیگر را مخالف دقیق و آیا انفجار خانه سالمندان مرگ و میر در نیویورک انجام داد. ما باید تمام فایل های صوتی و تبدیل آن از هم جدا است.

جمهوری خواهان در حال مبارزه در راه های جدید برای آنها. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis پاره پاره رسانه ها از هم جدا دیروز, انفجار آنها را برای پیش بینی مرگ و نابودی در دولت آفتاب که آمده درست نیست. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany است به طور منظم ضربه پشت در روزنامه نگاران تلاش “مارپیچ” پرسش و دیروز هیچ تفاوتی ندارد. ما صوتی.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف 100% آلی نفت CBD از زندگی باستانی نفت است. چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت: (مرتبط: رند پل فکر می کند FISA سوء استفاده در برابر تهمت کمپین انجام شد با اوباما ‘اجازه صریح’)

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de