دموکرات ها و رسانه های سیاسی Coronavirus به نمره ارزان نقاط

امروز پادکست ما پوشش چه دموکرات ها و رسانه های خود را به متحدان خود در حال تلاش برای سیاسی coronavirus به امتیاز برابر رئیس جمهور است. ما همچنین بازی عالی سخنرانی سناتور بن Sasse, از بین بردن دموکرات ها در موضوع ارائه مراقبت های پزشکی به نوزادانی که زنده ماندن سقط جنین و اسکندریه Ocasio-کورتز “توضیح می دهد که” سبز جدید معامله در کف خانه.

گوش دادن به نشان می دهد:

هر چیزی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در coronavirus کافی نیست و یا آن را بیش از حد. دموکرات ها و رسانه شکایت کرده است که محدودیت های مسافرتی بودند نژادپرستانه در حال حاضر آنها به اندازه کافی نیست; آنها شکایت دارند که رئیس جمهور خواسته بیش از حد پول کمی پس از آن را بگو چه چیزی بیشتر از پول است که به طور خاص مورد نیاز برای. هیچ چیز رئيس جمهور می کند کافی است و یا آن را بیش از حد. اگر coronavirus واقعا به عنوان بزرگ یک تهدید به عنوان آنها می گویند چرا چپ در تلاش برای نمره امتیاز سیاسی از آن ؟ ما به چگونه و چرا.

نبراسکا سناتور بن Sasse پیشنهاد لایحه ای که نیاز به یک دکتر به ارائه مراقبت برای یک کودک که جان سالم به در سقط جنین. دموکرات ها مسدود شده و در آن ادعا شد ضد سقط جنین حتی اگر آن را به حال چیزی برای انجام با سقط جنین. در دفاع از خود ضد حامی لایحه Sasse تحویل یک محرک ملامت لیبرال نفاق در این مسئله است. ما صوتی.

AOC ناراحت است که او سبز قرارداد جدید نیست و به دست آوردن هر گونه کشش بنابراین او تصمیم گرفت به خواندن آن را در کف خانه. در صوتی, مونتاژ, ما در معرض چقدر دیوانه او و طرح او هستند و چگونه کمی از آن واقع است که با محیط زیست است.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de