دموکرات ها در سراسر کشور در حال مبارزه برای به کروناویروس کمک به بیگانگان غیر قانونی

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا عظیم 2.2 تریلیون دلار بسته امداد برای آمریکایی ها درد و رنج ناشی از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • بسیاری از دموکرات ها در کنگره با این حال به انتقاد از بسته محرک و معرفی قانونی که اصلاح آن اجازه می دهد تا بیگانگان غیر قانونی را به منظور جلب از بودجه آن است.
  • چندین دموکراتیک به رهبری شهرستانها اجازه داده اند بیگانگان غیر قانونی به شیر به خود coronavirus برنامه های کمک.

قانونگذاران دموکرات در کنگره در تماس هستند در دولت فدرال را به بیگانگان غیر قانونی واجد شرایط برای فدرال امداد در میان coronavirus همه گیر در حالی که محلی و دولت دموکراتیک رهبران در حال حاضر ساخته شده خزانه خود را در دسترس برای کسانی که زندگی غیرقانونی در کشور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا مراقبت عمل در مارس 27, ساخت 2.2 تریلیون دلار در محرک بودجه در دسترس برای خانواده و ایالات متحده کسب و کار صدمه زدن به زیر coronavirus ناشی مستند. تسکین بسته نه تنها فراهم می کند تا به 10 میلیون دلار در ماه رجب وام برای هر کسب و کار کوچک اما همچنین 1200 دلار به یک آمریکایی را که $75,000 یا کمتر از یک سال.

در حالی که بسته محرک اقتصادی بود توسط یک حاشیه گسترده ای در هر دو مجلس کنگره و در نظر گرفته شد اساسی در مبارزه با COVID-19 هر کسی نمی شد و کاملا راضی با این لایحه.

“من وحشت زده به یاد بگیرند زحمتکش taxpaying مهاجران بودند از سمت چپ از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل” کالیفرنیا در کنگره لو کوریا گفت: در بیانیه منتشر شده در مارس 3. کوریا همراه با 49 خانه دیگر دموکرات پشتیبانی از مرخصی بدون مالیات دهندگان پشت عمل می کنند که در صورت تصویب به صورت قانون اجازه می دهد بیگانگان غیر قانونی به شیر به بودجه ارائه شده توسط مراقبت عمل می کنند.

House Judiciary Committee Meets For Markup On Articles Of Impeachment

مظنونان حمله به دانشگاه ورونیکا Escobar لو کوریا و دبی Mucarsel-پاول مشورت. (درو Angerer/گتی ایماژ)

“توسط ریخته گری از مهاجران ما در حال قرار دادن برخی از ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر در معرض خطر است. هر مالیات دهندگان فردی صرف نظر از تابعیت, وضعیت نیاز به کمک های دولت در حال حاضر” کوریا ادامه داد.

در میان حامیان مرخصی بدون مالیات دهندگان پشت عمل هستند مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر از مینه سوتا اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک و رشیدا Tlaib میشیگان. هر سه از اعضای به اصطلاح “تیم ملی” در خانه دموکراتیک حزبی یک گروه از چهار اول-اصطلاح مترقی زنان است.

همه چهار عضو یا به نام برای زمان بسته امداد شامل بیگانگان غیر قانونی و یا اجازه می دهد آنها را به شیر را به یک آینده coronavirus امداد لایحه.

Tlaib برای مثال پیشنهاد کرده است که دولت فدرال موضوع را از قبل لود شده دبیت کارت 2000 دلار برای هر فرد در کشور — حتی بیگانگان غیر قانونی که در زندگی در ایالات متحده به عنوان چند به عنوان سه ماه. این کارت می تواند شارژ با 1000 $در هر ماه تا یک سال پس از coronavirus بحران به پایان می رسد.

“ما نیاز به ادامه به سرمایه گذاری فدرال در جامعه ما مراکز بهداشتی و درمانی” ماساچوست تشکر. Ayanna Pressley چهارمین عضو تیم ملی گفت: در مورد جدید COVID-19 امداد بسته است. “ما نیاز به مرکز بشریت از هر فرد و خانواده و کارگران و که شامل نه پشت سر گذاشتن مستند نشده و بیمه.”

در حالی که لیبرال قانونگذاران در کاپیتول هیل همچنان به فشار برای کمک های مالی برای ثبت نشده دموکراتیک کنترل شهرستانها و حتی بزرگترین دولت در کشور در حال حاضر در حال انجام این کار است.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot یک فرمان اجرایی را امضا که روز سه شنبه برای تضمین همه مهاجران و پناهندگان در داخل محدوده شهر بدون توجه به وضعیت حقوقی واجد شرایط برای دریافت coronavirus مزایای. منظور او امضا شده اجازه می دهد تا غیر مستند بیگانگان برای ضربه به این شهر مسکن کمک گرانت برنامه و 100 میلیون دلار شیکاگو کسب و کار کوچک تابآوری صندوق برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که در حال مبارزه. (مربوط به: ‘بدترین پناهگاه شهر در آمریکا’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ شیکاگو برای امتناع از همکاری با یخ)

Lori Lightfoot is sworn in as Chicago's 56th mayor in Chicago

لری Lightfoot صحبت می کند پس از ادای سوگند به عنوان شیکاگو 56 شهردار. رویترز/کمیل Krzaczynski

“منظور این است که بیش از فقط یک حکم رسمی آن است که یک بیانیه از ارزش های ما به عنوان یک شهرستان و به عنوان آمریکایی” Lightfoot گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مینیاپولیس رهبران به تازگی نورد از یک دلار چند اضطراری مسکن کمک برنامه که در آن خانواده ها می توانند به اندازه 2000 $در هر. تحت برنامه صلاحیت دستورالعمل های این شهرستان به طور خاص می گوید که زندگی در این کشور غیرقانونی است و نه یک مانع برای دریافت وجوه.

در ضمن ایالت کالیفرنیا اختصاص داده شده است 50 میلیون دلار برای میکرو برنامه اعطای وام است که ارائه کمک های اقتصادی به کسب و کارهای کوچک در کشور است که لازم نیست در غیر این صورت واجد شرایط بودن برای برنامه فدرال مانند کسانی که غیر قانونی اجرا شده توسط بیگانگان.

دموکرات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom همچنین تایید کرد که او در حال کار با قانونگذاران ایالتی در “امداد رسانی صندوق” است که ارائه پرداخت نقدی به کسانی که زندگی غیرقانونی در دولت تا زمانی که آنها قادر به بازگشت به کار و یا وضعیت اضطراری اعلام کرده است به پایان رسید. قانونی رهبران در دولت و کنگره آمریکا گفت: مذاکرات در حال جریان است و با قوه مقننه تحت کنترل دموکراتیک فمن پاساژ چنین پیشنهادی به احتمال زیاد است.

“کالیفرنیا مراقبت عمیقا در مورد مستند نشده ساکنان در این حالت” Newsom گفت: در مورد مذاکرات.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im