دموکرات ها را متهم به تهمت از ‘ستایش, سفید برتری’ با Mt. Rushmore تجمع

حزب دموکرات متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از “ستایش سفید برتری” با برگزاری 3 ژوئیه تجمع در کوه راشمور در داکوتای جنوبی.

در حال حاضر حذف توییت از حساب رسمی توییتر خواندن “مغلوب ساختن پیشی جستن است بی احترامی جوامع بومی و زمان دوباره. او در تلاش برای محدود کردن رای خود را در حقوق و مسدود بحرانی همه گیر امداد. در حال حاضر او با برگزاری تجمع ستایش, سفید برتری در کوه راشمور یک منطقه هنگامی مقدس به جوامع قبیله ای.” (مربوط به: ‘چرا شما پوشش تظاهرات و بپرسید که چرا آنها با پوشیدن ماسک?’: مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان Heckle MSNBC خبرنگار)

Screenshot/Twitter

عکس/توییتر

رئیس جمهور برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد در تپه کامل با اولین نمایش آتش بازی برگزار می شود در کوه راشمور پس 2009 — به موجب اعتراضات از چندین محلی گروه های بومی آمریکا.

Oglala قبیله لاکوتا عضو نیک Tilsen گفت: آسوشیتد پرس “کوه راشمور یک نماد است از سفید برتری سازه های نژادپرستی که هنوز هم زنده و سالم در جامعه امروز است. این یک بی عدالتی به طور فعال به سرقت از مردم بومی سرزمین سپس حک کردن چهره سفید از استعمارگران که مرتکب نسل کشی است.”

Tilsen نام بنای تاریخی برداشته شود در حالی که دیگر گروه های بومی آمریکا باید درخواست برای یک سهم در پول منطقه تولید از طریق گردشگری است.

دیگران باید نگرانی که جمعیت زیادی می تواند یکی دیگر از coronavirus سنبله یا که برنامه ریزی شده نمایش آتش بازی — همراه با آخرین آب و هوای خشک می تواند باعث آتش سوزی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>