دموکراتیک شاهد در خانه Coronavirus شنیدن التماس گناه در 2019 سوء استفاده جنسی مورد

آمریکا را به نام سابق CDC مدیر تام فریدن به شهادت در یک جلسه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus جمعه کمتر از یک سال پس از او التماس کرد گناه در سوء استفاده جنسی مورد.

فریدن متهم شده بود در سال 2019 از اتوبوس دیرین خانواده و دوستان خود را در آپارتمان در شهر نیویورک در سال 2017, با توجه به ABC News. به اتهام زنای لمس کردن, سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت او در نهایت اجتناب زندان هم با شفاعت از گناه به رفتار آشوبگرانه و موافقت نکنید برای تماس با این زن برای یک سال. خانه دموکرات دعوت کرده اند او را به شهادت قبل از کنگره در مورد دولت ایالات متحده در پاسخ به coronavirus صبح روز چهارشنبه.

فریدن مورد تنظیم شده است به مهر و موم شده را رد کرد و اگر او را دستگیر قبل از ماه ژوئن این سال سالگرد خود گناه. (مربوط به: ‘آشکار بیگانه ستیزی’: دموکرات منتقدان بخار بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار مهاجرت بان)

آمریکا تاسیس یک پانل به بررسی coronaivrus پاسخ در اواسط ماه آوریل با بلندگو نانسی پلوسی بودن بسیار مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن ، او و دموکراتیک همکاران در ابتدا به نام در کاخ سفید نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci به شهادت در این جلسه اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده و او را از ظاهر می شود. دموکرات ها انتخاب فریدمن به نظر می رسد به جای.

فریدن به عنوان مدیر CDC برای مدت رئیس جمهور دولت باراک اوباما تنها از دست دادن پست خود را هنگامی که تهمت وارد دفتر در سال 2017. (مرتبط: پرسید که آیا چین سانسور اوایل Coronavirus داده ارشد که مقام گفت: ‘به نظر نمی آید’)

او در حال حاضر رئیس جمهور و مدیر عامل حل برای صرفه جویی در زندگی یک پروژه در داخل سازمان بهداشت جهانی حیاتی استراتژی. با توجه به وب سایت خود را به گروه هدف این است که برای کمک به دولت در اجرای برنامه های بهداشت عمومی پرداختن به سلامت قلب و عروق و آن را دریافت کرده است $225 میلیون دلار در کمک های مالی از بلومبرگ Philanthropies و بنیاد بیل و ملیندا گیتس, در میان دیگران.

فریدن نیز پذیرفته شده ارشد یاران موقعیت در معتبر شورای روابط خارجی (CFR) فکر می کنم تانک در اوایل ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im