دموکرات ایالت میشیگان در کنگره با کروناویروس اعتبارات مغلوب ساختن پیشی جستن با صرفه جویی در زندگی خود

دموکرات ایالت میشیگان در کنگره کارن Whitsett اعتبار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای صرفه جویی در زندگی او و پس از او مورد استفاده هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus.

Whitsett تشخیص داده شد با رمان coronavirus در اواخر ماه گذشته گفت: “او شروع به احساس امداد فقط دو ساعت پس از مصرف این دارو با توجه به Detroit Free Press. (مرتبط: FLASHBACK: Jan. 21: Fauci می گوید Coronavirus ‘نه یک تهدید عمده به ایالات متحده)

میشیگان از حزب دموکرات با تمجید از رئیس جمهور حمایت برای دارو و گفت: “بله, من” وقتی پرسید که آیا او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است زندگی او را نجات داد.

“این تا حد زیادی به کار با رئیس جمهور … آوردن آن” Whitsett گفت. “او تنها کسی است که قدرت آن را یک اولویت است.”

هیدروکسی کلروکین است که به طور معمول مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به مالاریا و لوپوس اما موفق شده است در درمان برخی از coronavirus بیماران را نشان داده است و وعده به عنوان یک پتانسیل درمانی در آزمایش های بالینی. نه تنها دارای مواد مخدر شده است بارها و بارها تبلیغ توسط رئیس جمهور اما بررسی های اخیر انجام شده در میان هزاران نفر از پزشکان در بر داشت hydroxychloroquin به “موثر” برای درمان coronavirus. (مرتبط: بیماری های عفونی متخصص می گوید ضد مالاریا مواد مخدر نشانه “آغاز پایان” از همه گیر)

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci برگزار شد در حمایت از این محصول برای coronavirus بیماران با این استدلال که وجود دارد این است که هنوز شواهد کافی برای حمایت از خود استفاده کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de