دموکراتیک ایجاد حرکت در مقابل برنی

امروز پادکست ما به پدرخوانده-esque حذف میشه توسط حزب دموکرات استقرار به تقویت جو بایدن در برابر برنی ساندرز. همچنین بایدن باعث شرم آور دیگری اشتباه دموکرات سیاسی coronavirus و کریس ماتیوز در MSNBC.

گوش دادن به نشان می دهد:

اولین تام Steyer کاهش یافته است که پیت Buttigieg در حال حاضر ctq ترک کرده است و همه حق قبل از سه شنبه. چرا در حال حاضر ؟ چرا که حزب دموکرات استقرار در حرکت است به تحکیم حمایت جو بایدن برای مقابله با افزایش برنی ساندرز. آن کار خواهد کرد ؟ می بایدن آن را نگه دارید با هم به اندازه کافی بلند به پیروزی و یا حداقل مطمئن شوید که ساندرز دریافت نمی کند به اندازه کافی نمایندگان به نفع خود ؟ معاون سابق رئیس جمهور رو به یک شروع راک است که در مقابل ساخت, عمده, آبروریزی های شرم آور در همان روز او به دست آورده به حمایت از رقیب سابق. ما پوشش تمام آن را.

به عنوان دموکرات ها اصرار دارند آن را جمهوری خواهان که در حال سیاسی coronavirus ما یک مونتاژ آنها را انجام می دهند که فقط خود را.

در نهایت کریس ماتیوز در MSNBC. در یک نقطه بارگذاری شد باید با دیدن تلویزیون صادقانه و جذاب, اخبار, بحث, برنامه, که در آن تمام نظرات خوش آمدید شد و مورد احترام. آن را تفویض به جناح چپ choir-موعظه نشان می دهد, مانند, بقیه, شبکه, شد و unwatchable. هیچ کدام از آن مشکل بود برای برنج در شبکه, اما زمانی که متیوز سقوط کرد با لیبرال اوباش او را به رفتن. ما باید از این داستان.

(مرتبط: منابع: Chris Matthews اجرا می شود توهین آمیز محیط کار)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>