روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست بحث ما با مقاله نویس میزبان رادیو و همکار podcaster کریس Stigall مورد وحشتناک, وحشتناک افتضاح هفته دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور بود.

گوش دادن به نشان می دهد:

سازمان دیده بان کریس Stigall مصاحبه:

فاجعه لاس وگاس بحث این بود پایان یک هفته بد برای دموکرات; یک سال بد ، با امضای خود به طنز و یک عمر کار سیاسی کریس Stigall تجزیه و تحلیل زمینه چشم انداز جمهوری خواهان تصرف خانه کوه در می رم پشت صندلی در پنسیلوانیا مانند 17th منطقه با سابق پادکست مهمان شان Parnell چالش برانگیز است کنگره کونور بره. به علاوه ما باید بسیاری از می خندد در طول راه.

(مرتبط: تکاور ارتش کهنه شان Parnell اعلام 2020 کنگره اجرا)

(مرتبط: Sean Parnell: تکاور ارتش پرفروشترین نویسنده بد و مرد سرد)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de