Demi Lovato به یک جهنم از یک عملکرد جمعه به او لگد کردن سوپر باول LIV در میامی, فلوریدا, خوانندگی “The Star Spangled Banner” به یک جمعیت هیجان زده.

27-year-old خواننده نسخه بود واقعا یک کتاب در طول عملکرد خود را در Hard Rock ورزشگاه فقط قبل از کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers کردم و آماده به نبرد برای عنوان بهترین تیم در لیگ ملی فوتبال. (مرتبط: Demi Lovato با عجله به بیمارستان ممکن است مصرف بیش از حد هروئین)

تماشا کنید:

آواز در بزرگترین مرحله یک افتخار است که بسیاری از بزرگترین نوازندگان زمان ما برگزار کرده اند از جمله امثال Gladys Knight, Alicia Keys, Billy Joel و ویتنی هوستون, فقط به نام چند هر CBSSports.com. (نمایش به صورت اسلاید: این بزرگترین Demi Lovato عکس در اینترنت)

این همه می آید پس از “هوشیار” hitmaker عناوین ساخته شده زمانی که او اعلام کرد او خواهد بود ظاهر می شود در این سال بزرگ مرحله نهایی مسابقات.

“آواز خواندن سرود ملی در #SBLIV دیدن شما در میامی @NFL” Lovato ارسال شده در Instagram به میلیون ها نفر از پیروان.

“من در اینجا در میامی” او نوشت: پیش از آن در هفته. “آماده برای سوپر باول!! اجازه دهید این کار را!!”

این همه می آید پس از دمی باور نکردنی عملکرد در سال 2020 جوایز گرمی که در آن او در زمان این مرحله برای اولین بار از او آشکار بیش از حد به خواندن آخرین آهنگ به نام “هر کسی.”

Lovato به نام او آمار ثبت شده قبل از مصرف بیش از حد یک “گریه برای کمک.” و آن است که واقعا دلخراش بود.

“در زمانی که من در ضبط آن, من تقریبا گوش و شنیدن این شعر به عنوان یک فریاد کمک” در “سنگ سرد” hitmaker مشترک با “موسیقی جدید روزانه با Zane Lowe در اپل موسیقی Beats 1.” این مصاحبه اشاره شد توسط نوجوانان رواج است.

“و شما نوع از گوش دادن به آن و شما را به نوعی فکر می کنم, چگونه کسی گوش به این آهنگ و فکر می کنم ‘بیایید کمک به این دختر بچه’,” او اضافه شده از این آهنگ او قطع در تابستان 2018 فقط چهار روز قبل از او آشکار بیش از حد.

همانطور که قبلا گزارش شده ستاره پاپ تا به حال به بستری برای دو هفته در ماه جولای 2018 و پس از او تقریبا مرده بود از مواد مخدر مصرف بیش از حد. او سپس رفت و مستقیما به یک مرکز نوتوانی. اخیرا گزارش های ظاهر شده اند که او در حال انجام بسیار خوب و متعهد به هوشیاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im