تقاضا برای ماسک با بیهار را مدهوبنی نقاشی های دونفره بعد از ستایش در Mann Ki Baat

بیان اخبار سرویس

پتنا: ساعت مودی کلمات از قدردانی برای صنعتگران مدهوبنی و دربنگا ساخت ماسک با مدهوبنی نقاشی روز یکشنبه در ‘Mann Ki Baat’ سخنرانی انجام شگفتی برای کسب و کار خود را.

“تقاضا برای ماسک ساخته شده با مدهوبنی نقاشی دو برابر شده است فقط در 72 ساعت بعد از ستایش. ما در حال غرق بیش مطالبات ریختن از سراسر کشور از طریق تلفن”, Rajesh Kumar Jha, یکی از صنعتگران مدهوبنی نقاشی گفت.

حدود 2500 صنعتگران سخت در حال کار برای ایجاد ماسک با مدهوبنی نقاشی هر دو در دربنگا و مدهوبنی منطقه بیهار و انتظار تقاضا به رشد حرکت های آینده.

انجو دوی Mishra از دربنگا که دارای تو رفتگی در دیوار در زمینه مدهوبنی نقاشی و برنده بسیاری از جوایز و تمجید از جمله ‘Neelkanth سامان’ در سال 2018 و دیگران گفت که ماسک آراسته با مدهوبنی نقاشی را تبدیل به یک شور و شوق در میان نسل جوان به ویژه بعد از ستایش آن است. “در این چند روز ما رو سفارشات از پنجاب Delhi Haryana, بنگلور و دیگر شهرهای مترو بیش از tje تلفن و ارسال ماسک از طریق پست,” او گفت:.

Mishra دختر Nishi است که پشت در خانه اش پس از کالج خود را بسته بود با توجه به مستند گفت: “من همچنین شروع به کمک به مادر من و دیگران در ساخت ماسک با مدهوبنی.”

به طور مشابه Nutan Jha, یکی دیگر از تحسین صنعتگر از مدهوبنی نقاشی گفت که بسیاری از کالج رفتن دختران و جوانان را نیز پیوست او در تولید ماسک با مدهوبنی نقاشی پس از PM کلمات از قدردانی.

“هر روز ما در حال کار سخت برای دیدار با تقاضا است که دو برابر از قبل در آخرین 72 ساعت است. بسیاری از تماس درخواست برای تامین ماسک با مدهوبنی نقاشی های دریافت شده از مترو شهرستانها مانند شکل دهلی نو و بمبئی و چنای” Nutan Jha گفت.

Ruchi Kumari که تحصیل در مهاراجه Laksmishwar سینگ کالج در دربنگا گفت که یک گروه از 10 زنان و دختران دو برابر تولید ماسک از 50 زودتر به 100 برای دیدار با افزایش تقاضا است. او گفت که ماسک ساخته شده توسط صنعتگران به فروش می رسد از 25 تومان به 50 تومان بسته به کیفیت. با توجه به برآورد خشن, بیش از 1.5 lakhs ماسک با مدهوبنی نقاشی های ساخته شده پس از دور اول مستند تا به حال عرضه شده در سراسر کشور.

مدهوبنی DM Dr Nilesh Deore نیز تماس شرکت تجارت الکترونیکی آمازون و مطمئن باشید به ترتیب جلسه با صنعتگران مدهوبنی از طریق ویدئو کنفرانس. او گفت که همسر و دختر بیش از حد شروع به استفاده از ماسک با مدهوبنی نقاشی در یک پیشنهاد به popularise آن را در میان دیگران است.

دربنگا DM Dr Thiyagrajan SM بود که برای اولین بار برای به اشتراک گذاشتن ماسک با مدهوبنی نقاشی های خود را در صفحه توییتر کردم و در تماس با آمازون خود را برای فروش آنلاین گفت که شوق Mithila ماسک افزایش یافته است و نه تنها در داخل کشور بلکه در کشورهای خارجی است. در سایت های آنلاین فروش آن به افزایش روز به روز و بسیاری از افراد مشهور مثل بازیگر فیلم, Raveena Tandon و دیگران را نیز در ستایش این ماسک در توییتر.

Padma شری گیرنده Baua Devi از مدهوبنی نقاشی نیز امیدوار است این ساعت را ستایش را افزایش ماسک فروش و به آن یک نام تجاری بین المللی ارزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>