Dem نامزد در غارت: ‘پس چه ؟ رایت آن را به زمین اگر که آنچه در آن طول می کشد’

یک دموکرات کنگره نامزد عنوان غارت و آتش سوزی در یک دیجیتال کمپین رویداد در روز سه شنبه.

در پاسخ به یک پرسشنامه که گفت که او نگران بود در مورد جناح چپ فشار برای لغو پلیس دموکرات تگزاس نامزد کیم اولسون استدلال کرد که ادارات پلیس در حال overfunded قبل از pivoting برای کمرنگ جلوه دادن غارت و آتش سوزی. خواستار لغو و یا defunding پلیس آمده اند در پی تظاهرات بیش از جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه فیلم نشان داد.

اولسون گرفت و موضوع را با او چه گفته شد تک تیر اندازها در ساختمان های شهر در طول یک تظاهرات در دالاس که در سال 2016 شد سایت از یک جرم تیراندازی هدف قرار دادن افسران پلیس در جریان اعتراض.

“چه جهنم شما رو تک تیر اندازها بر روی سقف به صورت مسالمت آمیز مارس? حتی اگر مردم غارت خب که چی؟” اولسون گفت: در تصویری که برای اولین بار گزارش شده توسط واشنگتن آزما. “رایت آن را به زمین شما می دانید اگر این چیزی است که آن را رفع ما ملت است. من می دانم که مردم نمی خواهند به من می گویند که اما من فقط گفت:.”

تماشا کنید:

اولسون در انتخابات به صورت دموکراتیک اولیه برای تگزاس 24th, کنگره منطقه. Rachel Perry اولسون مدیر کمپین گفت: نامزد کلمه بود “از متن گرفته شده.” (مربوط به: ‘من بخش یک S*** نمایش’: در اینجا 17 اکثر مواد منفجره به نقل از شیکاگو رهبران’ به بیرون درز بحران مورد خشونت و غارت)

“این نقل قول است که گرفته شده خارج از چارچوب” پری گفت: آزما. “به عنوان یک مبارزه با دامپزشک سرهنگ اولسون می داند دست انسان دل شکستگی از خشونت است. او می داند که ما نمی توانیم از استفاده از زور برای حل یک مشکل سیستمیک بی خشونت و تبعیض مرتکب شده کسانی که قسم خورده به محافظت و خدمت می کنند.”

او افزود: “ما باید به بازسازی از زمین تا رنگ-کور ایمنی عمومی موسسه در سراسر امریکا است.”

اولسون دفتر نمی بلافاصله پس از بازگشت the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست های اضافی برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de