دلتا به سر چند راه عمده به عنوان TSA پرونده افزایش مسافران

خطوط هوایی دلتا از سر گرفته خواهد پرواز چندین مسیرهای اصلی است که متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس رویترز گزارش روز دوشنبه.

پس از تعلیق تعدادی از داخلی و بین المللی راه ها با توجه به محدودیت های مسافرتی و اقامت در خانه, سفارشات, دلتا خواهد بود سرگیری مسیر به مکان های از جمله ترانس آتلانتیک و کارائیب مقصد این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد با توجه به انتخاب.

A video invites passengers to safely cough in their elbows before a Delta flight departs from MinneapolisSaint Paul International Airport on April 25, 2020. (Photo by SEBASTIEN DUVAL/AFP via Getty Images)

تصویری دعوت مسافران با خیال راحت به سرفه در آرنج خود را قبل از دلتا پرواز حرکت از MinneapolisSaint پل فرودگاه بین المللی در آوریل 25 سال 2020 است. (عکس توسط SEBASTIEN DUVAL/خبرگزاری گتی ایماژ)

ابتدا در ماه ژوئن دلتا خواهد بود با اضافه کردن حدود 100 بیشتر پروازهای روزانه در مقایسه با ماه مه از جمله از آتلانتا و نیویورک John F. Kennedy فرودگاه. حامل نیز پیش بینی از سرگیری پروازهای مسافری برای سیاتل-شانگهای مسیر انتظار دولت چین تایید.

عمده خطوط هوایی ایالات متحده از جمله دلتا مجبور به اتخاذ اقدامات برای هزینه های بریده بریده در میان ضربه زدن به صنعت گرفته شده با توجه به همه گیر. دلتا اعلام May 14 که این امر بازنشسته بالاتر آن-تعمیر و نگهداری از جمله جت بوئینگ 777 از ناوگان خود را در تلاش برای ایجاد مقرون به صرفه تغییرات NPR گزارش شده است.

حذف از هواپیما در نظر گرفته شده برای “long-haul بازار” سیگنال که دلتا نیست و پیش بینی افزایش تقاضا برای مسافرت های بین المللی در آینده نزدیک.

در حالی که مردم ممکن است نگران در مورد سفر تعدادی از مسافران به نمایش در توسط حمل و نقل اداره امنیت به طور پیوسته رشد شاخص تا پس از رسیدن به پایین از 87,534 در تاریخ 14 آوریل. TSA ثبت 253,807 روز یکشنبه تعدادی دیده نمی شود از اواخر ماه مارس است.

Decommissioned and suspended Delta and jetBlue commercial aircrafts are seen stored in Pinal Airpark on May 16, 2020 in Marana, Arizona. (Photo by Christian Petersen/Getty Images)

توقف و تعلیق دلتا و jetBlue تجاری هواپیما دیده می شود ذخیره شده در Pinal Airpark در 16 ماه مه سال 2020 در مارانا آریزونا. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

شرکت های هواپیمایی شده است اجرای اضافی ایمنی و دستورالعمل های بهداشتی برای مسافران و کارکنان مانند نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک. (مرتبط: عمده ما خطوط هوایی آغاز خواهد شد نیاز به مسافران پوشیدن ماسک صورت)

خطوط هوایی جنوب غربی’ مدیر عامل خواست TSA برای شروع اسکن درجه حرارت از مسافران برای کاهش ترس از پرواز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im