دلتا مدیر عامل شرکت اد Bastian شوکه آمریکا روز جمعه پس از او گفت: شما باید بپرسید اگر آن را درست قبل از شما تكيه صندلی خود را در هواپیما.

Bastian chimed در بحث در ظاهر در CNBC “Squawk Box” گفت: آن را “مناسب” به درخواست شخص پشت سر شما قبل از خمیده.

“مناسب ترین چیزی که به انجام اگر شما در حال رفتن به تكيه به کسی شما بپرسید اگر آن را خوب اول” باستین گفت. “من هرگز تكيه چون من فکر نمی کنم این چیزی است که من به عنوان مدیر عامل باید انجام شود و من هرگز هر چیزی می گویند اگر کسی reclines به من.”

خمیده صندلی هواپیما بحث در زمان بیش از اینترنت در اوایل این هفته پس از یک ویدئو از یک مرد بارها و بارها با مشت زدن به پشت صندلی یکی دیگر از خطوط هوایی آمریکا مسافر ویروسی رفت.

انسان بنا به گزارش پاداش برای رفتار خود در حالی که زن باقی مانده بود گیج و عصبانی است.

او باید عصبانی است. Bastian آن همه اشتباه است. مناسب ترین چیزی که به انجام خواهد بود به خم شدن صندلی خود را اگر شما می خواهم به. هنگامی که شما در یک هواپیما یا شما نشستن در یک صندلی با گزینه به خم شدن و یا شما نمی. اگر شما می دانید که شما در حال رفتن به نشستن در یک صندلی که نمی تكيه و شما در حال رفتن به پرتاب یک جا در مورد آن شما باید به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای تغییر صندلی خود را قبل از پرواز. (مرتبط: هواپیما مسافر می رود ویروسی برای ضربه زدن به صندلی که پشت بخوابید در مقابل او)

اما, آن است تا به فرد مقابل شما نشسته به مسئول راحتی خود را در یک پرواز که در حال حاضر ناراحت کننده برای هر فرد در هواپیما.

اگر شما در حال نشستن در هواپیما تعجب اگر شما باید تكيه صندلی خود من تنها یک چیز برای گفتن به شما.

اگر شما می خواهید به آن را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im