توسط سرپرستان

BAGHPAT: این Baghpat پلیس دهلی زن که تا به حال گفته هماهنگ قتل شوهرش.

این زن دستگیر شد و در روز پنج شنبه. طبق پلیس اطلاعات او را نمی خواهید او را برای به اشتراک گذاشتن اموال خود را با سه همسران دیگر. متهم است همسر اول از مرحوم.

Baghpat سرپرست پلیس Ajay Kumar Singh گفت: “Rajni متهم به تومان شش لاخ به یک قرارداد قاتل Sudhir سینگ به انجام این قتل است. Sudhir استخدام سه محلی جوانان برای این کار. Sudhir و Rohit Singh-یکی از سه بورس را قربانی — دستگیر شده اند.”

دو متهم Sachin سینگ و راوی سینگ در حال absconding.

قربانی, Vikas سینگ که متعلق به آژانس قرار دادن در دهلی آمده بود به روستای خود در Baghpat چند روز پیش. او به ضرب گلوله کشته شد مرده در روستا در ژوئن 19.

“این یک نابینا مورد بود که با دقت کار می کرد توسط Baghpat پلیس. وجود دارد بسیاری از ابعاد به این مورد بود اما حل شد در یک زمان کوتاه گفت:” Praveen Kumar, بازرس کل (IG) از مرتا محدوده.

به گفته پلیس Rajni ازدواج کردم به Vikas در سال 2009 و زن و شوهر دو فرزند داشتند. اما بین سال 2017 و 2020, Vikas, عروسی, سه زن دیگر نیز می باشد.

“Rajni بود نگران آینده کودکان است. او می ترسید که Vikas خواهد او را یک طلاق و به اشتراک گذاری املاک خود را با سه زن” این افسر پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو