دهلی شورش: ما نمی توانیم اجازه دهید یکی دیگر از سال 1984 اتفاق می افتد در این شهر می گوید دادگاه عالی

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: در پی خشونت ها در شرق دهلی دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه خواسته مقامات ارشد از هر دو دولت و دولت مرکزی شخصا به دیدار با قربانیان و خانواده های آنان است.

یک نیمکت از قضات S Muralidhar و S یک Bhambani گفت: “این زمان برای رسیدن و انجام ساختمان اعتماد به نفس. ما نمی توانیم اجازه دهید یکی دیگر از سال 1984 اتفاق می افتد در این شهرستان تحت تماشای این دادگاه است.”

دادگاه همچنین دستور مقامات از جمله دولت و پلیس برای اطمینان از امن عبور از بدن مرده مجروح و اعضای خانواده خود را از شورش-مناطق آسیب دیده. آن را کارگردانی دولت به اطمینان حاصل شود که آخرین مراسم انجام شده با نهایت عزت و امنیتی مناسب.

دادگاه دستور داد 24×7 میز کمک در دفاتر تمام منطقه خدمات حقوقی مقامات و کارگردانی مختلف دبیران منطقه خدمات حقوقی مقامات به اطمینان حاصل شود که کمک کار 24×7 حداقل برای دو هفته آینده به تهیه کردن به نیازهای فوری از قربانیان است.

به ویژه کمیسر پلیس مطمئن دادگاه که او را بلافاصله نگاه به این مجموعه کمک و انتشار آنها.

نیمکت خواسته پلیس برای اطمینان از درمان اورژانس برای کسانی که مجروح در بی سابقه خشونت در پایتخت طی سه روز و ترتیب کافی آمبولانس خصوصی.

دادگاه همچنین توجه داشته باشید از زمان تقاضای ساخته شده توسط دادخواهان است که بسیاری از مردم مجبور به ترک خانه های خود هستند و از ترس به عقب بر گردیم.

در این عدالت Muralidhar مشاهده: “اگر وجود ندارد به اندازه کافی پناهگاه که دولت باید در مقابله با این جنگ پا به اطمینان حاصل شود که یک تعداد کافی از پناهگاه در حال راه اندازی است.”

در این پناهگاه امکانات اولیه از جمله پتو و دارو و بهداشت و آب آشامیدنی باید تضمین.

دادگاه نیز منصوب مدافع Zubeda بگوم به عنوان amicus curiae در مورد.

“ما شنیده ام که یکی IB افسر حمله شده است. این چیزها باید بلافاصله نگاه به” قاضی اضافه شده در حالی که slating شنوایی برای جمعه پس از درخواست amicus curiae به ارائه گزارش در پیروی از سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>