دهلی شورش: خانواده سنجاق امید در تست DNA برای شناسایی سوخته بدن از 22 سال

توسط PTI

دهلی نو: “مردم در حال کشیده شدن از وسایل نقلیه و حمله” این آخرین کلمات از 22-ساله محمد شهباز به برادر خود در گوشی قبل از او رفت و گم شده در فوریه 25.

خانواده او در حال حاضر ترس بدترین.

“برادر من محمد شهباز مشغول به کار به عنوان یک جوشکار و زندگی با خانواده اش در لونی در اوتار پرادش. او رفته بود به گورو ناناک چشم مرکز در دهلی نو در تاریخ 25 فوریه برای درمان به عنوان یک جرقه در کار جوشکاری مجروح خود چشم” Matloob گفت.

“من آخرین صحبت به او را در سراسر 2.25 ساعت (در فوریه 25) هنگامی که او گفت که او در Karawal نگر. او بسیار ترسیده و به من گفت: اراذل و اوباش بود کشیدن مردم از وسایل نقلیه و حمله به آنها را. او گفت که او خواهد بود و راه رفتن ایمنی,” او گفت:.

غافل از محل شهباز, Matloob می گوید که خانواده درخواست کرده است برای آزمایش DNA از شدت سوخته بدن در Karawal نگر.

همچنین بخوانید: این بیحس کننده احساس وحشت و نگرانی از بچه ها که از دست پدران خود را در دهلی شورش

“بدن به شدت سوخته است. معلوم شد از Karawal نگر. من فکر می کنم یک تست DNA را روشن خواهد کرد اگر آن بود که از شهباز” گفت: Matloob که رسیده سردخانه در GTB بیمارستان در اینجا به شناسایی ،

شهباز دوست Saqib که او نیز در حال حاضر در سردخانه, گفت, گم, شکایات واصل شد در Karawal نگر ایستگاه پلیس و همچنین لونی در Ghaziabad.

یک افسر پلیس گفت: روند انجام آزمایش DNA از “سوخته باقی مانده است” آغاز شده است.

“بسیار وجود دارد در سمت چپ بدن به جز بخشی از استخوان لگن و یک تکه از جمجمه. از آن خواهد شد ارسال شده به پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی برای تست DNA با نمونه از شهباز بستگان” او گفت:.

Matloob گفت: پلیس خواسته اند او را به پدر و مادر خود به بیمارستان در روز دوشنبه. جمعی خشونت در Jaffrabad, Maujpur, Babarpur, Chand, باغ, Shiv Vihar, Bhajan Pura Yamuna Vihar و Mustafabad مناطق شمال شرقی دهلی ادعا کرد حداقل 42 زندگی و چپ بیش از 200 مجروح شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>