پلیس دهلی مخالف درخواست در HC برای انتقال Tablighi رهبر مولانا سعد را مورد نیا

توسط PTI

دهلی نو: پلیس دهلی دوشنبه مخالف دادخواستی در دادگاه عالی دهلی نو به دنبال جهت که نیا بود دست بررسی یک پرونده Tablighi Jamaat رهبر مولانا سعد برای برگزاری یک جماعت در اتهام تخلف از این دستور با هدف شامل گسترش coronavirus.

یک نیمکت از قضات Siddharth Mridul و Anup Jairam Bhambhani انجام دادرسی از طریق ویدئو کنفرانس خواست درخواست به جای قضاوت در حمایت از تقاضای خود را برای انتقال این تحقیقات از پلیس دهلی جرم به شعبه ملی تحقیقات آژانس (نیا).

به درخواست ثبت شده توسط بمبئی مبتنی بر وکیل Ghanshyam Upadhyay نیز به دنبال جهت به نیا به بررسی این موضوع در یک زمان محدود به شیوه و پروب نظارت توسط دادگاه عالی.

این ادعا که پلیس دهلی موفق به دستگیری رهبر با وجود گذشت زمان قابل توجهی.

دهلی دولت ایستاده مشاور (کیفری) Rahul Mehra و مدافع Chaitanya Gosain مخالف این درخواست گفت: پلیس دهلی در حال انجام تحقیقات در نمایشگاه شیوه و استدلال کرد که درخواست هیچ منبع مر به پرونده درخواست.

دادگاه ذکر شده این موضوع برای بیشتر شنیدن on May 28.

طرفداران Subhash Jha و یاش Chaturvedi, نمایندگی Upadhyay ادعا کرد که جرم شاخه ای از پلیس دهلی به مفتضحانه شکست خورده در ردیابی/ دستگیری/ دستگیری سعد با وجود گذشت زمان قابل توجهی و عکس منتشر شده در رسانه های الکترونیکی.

“آن است که تقریبا غیر ممکن است برای مولانا سعد به پنهان کردن خود را برای چنین مدت طولانی و بیش از حد در پایتخت کشور است.

عملکرد پلیس دهلی شده است احساساتی از همان آغاز و ابتدا است.

شکست پلیس دهلی است صریح و روشن از این واقعیت است که با وجود مستند و مقررات منع رفت و آمد مانند وضعیت مولانا سعد قادر به ترتیب جمع هزاران نفر از مردم متعلق به Tabiligi جماعت در پایتخت هند” تقاضای ادعا کرد.

آن را بیشتر ادعا که “از گزارش های رسانه ها و شواهد تا کنون جمع آوری شده توسط پلیس دهلی جنایت شعبه, آن است که در حال حاضر بدیهی است که مولانا سعد و سرسپردگان خود را به توطئه برای گسترش و انتقال coronavirus در نقاط مختلف کشور با مايل و انگیزه های نهان و باعث عظیم مرگ و میر در سراسر کشور و در نتیجه به از خط خارج دولت هند در پیشگیری از این بیماری کشنده”.

پلیس دهلی به جرم شعبه تا به حال در مارس 31 تسلیم FIR علیه هفت نفر از جمله روحانی در شکایت توسط ایستگاه خانه افسر Nizamuddin ایستگاه پلیس در اینجا برای برگزاری یک جماعت Tablighi Jamaat پیروان در اتهام نقض سفارشات در برابر اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اجرای اداره نیز در زمینه مورد پول شویی در برابر سعد تراست لینک به جماعت و دیگران.

این درخواست گفته است که اعمال حذف و کمیسیون سعد و همکاران / Tabligi جماعت تشکیل “اقدامات تروریستی/فعالیت” را به عنوان تعریف شده تحت فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) و ادعا کرد که پلیس دهلی موفق به دستگیری رهبر با وجود گذشت زمان قابل توجهی.

آن گفت: مردم از Tablighi Jamaat شده اند گسترش این ویروس مرگبار در سراسر کشور نه تنها با هجوم ملی مستند همچنین با حمله تاج رزمندگان شده اند که درمان این بیماران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de