دهلی دکتر با استفاده از anti-HIV دارو دسته کوچک موسیقی جاز برای در معرض خطر COVID-19 بيمار

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در هند است که موجی آن در حال توسعه عوارض جدی هستند که با توجه به ترکیب ضد ایدز و ضد مالاریا داروها همراه با دارو یک داروی ضد ویروسی مورد استفاده در درمان بسیاری از بیماران در حال درمان با تب بر این روزنامه یاد کرده است.

تا کنون حداقل 6 نفر از در جیپور Gurugram و دهلی نو دچار ذات الریه شدید و سایر عوارض هستند که با توجه به repurposed مواد مخدر. اما حداقل دو تا از آنها هنوز هم از خطر منابع گفت.

یک دکتر که درمان برخی از این بیماران در دهلی نو گفت: با درخواست برای گمنامی که در مرکز مواد مخدر استانداردهای کنترل سازمان مورد تایید بود لوپیناویر و ریتوناویر — ثابت-دوز ترکیبی مورد استفاده در بیماران مبتلا به HIV برای coronavirus موارد است. پزشکان نیز با توسل به چندین داروهای دیگر که نشان داده اند برخی از درجه ای از کارآمدی در برابر اثر در جای دیگر.

“بسیاری از پزشکان که درمان این بیماران منتظر نشانه ای از زوال در بیماران و سپس آنها را با درمان های متعدد مواد مخدر امیدوار است که حداقل یکی کار خواهد کرد گفت:” یک مقام ارشد در پایتخت.

در Jaipur, اس ام اس, پزشکی, دانشگاه, 69–سال, ایتالیایی و همسرش بودند که آنهایی که برای اولین بار به دریافت یک دوره anti-retroviral مواد مخدر برای 14 روز به غیر از داروهای مورد استفاده در مالاریا و آنفلوانزا هستند گفت: به طور پایدار در حال حاضر.

در Gurugram را Medanta بیمارستان که در آن 14 ایتالیایی ها تحت درمان برای عفونت 77 سال است اما هنوز هم گفته می شود مهم با وجود یک دوره طولانی از این داروها است و در یک پشتیبانی می کند.

Dr Dhruva چودری رئيس جمهور از جامعه هند به صورت انتقادی مراقبت پزشکی است که همکاری با دولت در راهنمای درمان برای پزشکان گفت که به عنوان coronavirus است که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2 virus — anti-retroviral مواد مخدر برای سارس در حال نشان دادن برخی از اثر در برابر عفونت است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حالی که اکثر مردم با کروناویروس توسعه خفیف یا بدون عارضه بیماری حدود 14 درصد از آنها دچار این بیماری نیاز به بستری شدن و اکسیژن پشتیبانی و 5 درصد نیاز به بستری در بخش مراقبتهای ويژه.

در موارد شدید این ویروس می تواند پیچیده با بیماری تنفسی حاد و سندرم سپسیس و شوک سپتیک multiorgan نارسایی حاد کلیه آسیب قلبی و آسیب است. سالمندان و شرکت مرضی بیماری نیز گزارش شده به عنوان عوامل خطر برای مرگ.

“این است که دسته دوم از مردم که ما نگران هستند چرا که موارد خفیف می تواند فقط تحت نظارت و درمان با پاراستامول” گفت: Dr چودری.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در دستورالعمل آن در مدیریت بالینی از coronavirus توصیه anti-retroviral دارو درمانی برای بیماران مبتلا به اختلال در عملکرد ارگان.

اما که نمی خواهد بیش از حد دیر شده ؟ “هیچ کس نمی داند در پاسخ به این سوال اما داروهای ضد ویروس HIV که دارای عوارض جانبی مانند حساسیت شدید کبد و اختلال در عملکرد نمی توان یکسره,” گفت: دکتر گفت با کمی شانس از یک واکسن در دسترس بودن قبل از اینکه حداقل یک سال بیشتر هدفمند دارو تنها امید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im