دهلی نو افزایش شمار تلفات 19 به عنوان مودی نخست مسائل مربوط به رسانه های مشورتی

پلیس ایستاده در امتداد یک جاده پراکنده با سنگ به عنوان نایب از ساختمان های زیر در درگیری میان حامیان و مخالفان قانون تابعیت در Bhajanpura منطقه از دهلی نو است. عکس: AFP

دهلی نو: دولت هند روز سه شنبه صادر مشاوره به کانال های تلویزیونی, کارگردانی آنها را به دقت و توجه در حالی که پخش محتوای که تحریک خشونت و ترویج ضد ملی نگرش در میان, در میان خشونت مرگبار در دهلی نو در سه روز گذشته گزارش هندوستان تایمز.

حرکت در آمد که 19 نفر کشته و صدها نفر مجروح در یک روز از ضد اسلامی خشونت توسط هندو supremacist اوباش در دهلی نو بیش تظاهرات در بحث قانون تابعیت که تلقی شده است تبعیض آمیز نسبت به مسلمانان است.

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سفر دو روزه به مذاکره با مودی, تصاویر و ویدئوها از مناطق آسیب دیده نشان داد وحشتناک صحنه وادار کردن مقامات به صدور دستورات به رسانه ها.

دولت هند دستور کانال های خبری است که آنها باید محتاط در مورد پخش محتوای که تحریک خشونت و ترویج ضد ملی نگرش است.

با توجه به NDTV, تازه خشونت پاره از طریق شمال شرقی دهلی نو روز سه شنبه از کشته شدگان در درگیری های جمعی بیش از اصلاح قانون تابعیت به 17.

“بدینوسیله تصریح کرد که تمام کانال های تلویزیونی توصیه می شود به خصوص محتاط با توجه به هر یک از مطالب است که به احتمال زیاد به تشویق و یا تحریک خشونت و یا شامل هر چیزی در برابر نگهداری از نظم و قانون و یا آن را ترویج ضد ملی نگرش” مشورتی گفت.

مشورتی نیز تحت تاثیر قرار بر کانال های خصوصی برای احتیاط از محتوا که شامل حمله های مذهبی و یا جوامع و یا تصاویر یا کلمات تحقیر ادیان یا گروه های که ترویج نگرش جمعی.

همچنین هشدار داد در برابر محتوا که ممکن است حمل “توهین آمیز عمدی نادرست و مطرح كنايه و نیمه حقایق”. مشورتی خواسته کانال های به اطمینان حاصل شود که هیچ محتوای برنامه تلویزیونی است که ناقض برنامه و تبلیغات کدهای تجویز شده در شبکه تلویزیون کابلی (تنظیم) قانون 1995.

ما نماینده مجلس نگران بیش از خشونت

خشونت در دهلی نو به خود جلب کرد تیز واکنش های نمایندگان کنگره آمریکا به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند خود را در هند مراجعه کنید.

در واکنش به خشونت های آمریکا و کنگره Pramila Jayapal گفت: “مرگبار افزایش عدم تحمل مذهبی در هند هولناک است”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>