دهلی دادگاه را می پذیرد CBI دخترک پاک به ویژه سابق مدیر Rakesh Asthana

توسط سرپرستان

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز شنبه به موافقت به اتهام ورق ظ توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) در مورد رشوه خواری در آن سازمان خاص سابق مدیر Rakesh Asthana اخیرا داده دخترک پاک.

“وجود زمین کافی برای اقدام علیه Rakesh Asthana و DSP Devender کومار. ما را به دیدن اگر هر چیزی که می آید در آینده تحقیقات در حال انجام توسط بانک مرکزی” ویژه CBI قاضی Sanjeev Agarwal گفت.

Asthana و کومار دستگیر شد و در سال 2018 و بعد با قرار وثیقه آزاد شد به نام در ستون 12 اتهام ورق پس از “نبود شواهد کافی به آنها را به یک متهم”.

اتهام ورق ثبت در تاریخ 11 فوریه تا به حال تنها خاص “واسطه” Manoj پراساد به عنوان متهم کرده است.

دادگاه در زمان ادراک از اتهام ورق و گفت که “دلایل کافی برای ادامه متهم Manoj برادرش سمشور پراساد و پدر در قانون Sunil Mittal.”

در حال حاضر دادگاه احضار هر دو سمشور پراساد و Mittal و خواسته آنها را به نظر می رسد در مارس 13.

دادگاه در زمان ادراک از جرائم در بخش 120B (توطئه جنایی) به عنوان خوانده شده با 420 (خیانت), 385 (اخاذی) از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش 7 (انتظار به عنوان یک کارمند) و 8 (مصرف ارضاء) از پیشگیری از فساد عمل می کنند.

بانک مرکزی تا به حال در 15 اکتبر 2018 ثبت نام یک شاه در برابر Asthana به اتهام پذیرش رشوه از متهم جستوجو کرد او را در بازگشت برای حصول اطمینان امداد و داده شد دخترک پاک در این مورد.

شکایت ثبت شده توسط حیدرآباد بر اساس تاجر Satish ببو سانا بود که در حال جستوجو کرد توسط Asthana به عنوان بخشی از یک پروب به پول شویی با گوشت صادر کننده معین قریشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im