تاخیر در برگزاری جلسه خانه منجر به بن بست قانون اساسی: Ex-قانون وزیران به راجستان فرماندار

توسط PTI

دهلی نو: در میان بن بست بیش از تدویر جلسه مجلس در راجستان سه قانون سابق وزرای نوشته اند به دولت فرماندار گفت: تاخیر در انجام این کار منجر به یک قابل اجتناب بحران قانون اساسی.

در نامه ای به راجستان فرماندار Kalraj Mishra ارشد کنگره رهبران سابق و وزرای قانون Ashwani کومار, Kapil Sibal و سلمان خورشید گفت: فرمانداری به عنوان پیش بینی شده تحت قانون اساسی این کشور در طرح است که در بالا و فراتر از محدودیت ها و تکرارهای از سیاست های حزبی “به طوری که دارنده آن می تواند آزادانه عمل و نسبتا به رعایت قانون اساسی”.

“پس از خدمت به عنوان اتحادیه وزرای قانون و عدالت در دوره های مختلف از زمان و دانش آموزان به عنوان قانون اساسی ما از روشنی است که تثبیت موقعیت حقوقی ملزم فرماندار به تماس مونتاژ جلسه مطابق با مشاوره از دولت.

“هر گونه انحراف از تاسیس قانون اساسی موقعیت در شرایط فعلی خواهد بود قابل اجتناب نفی خود سوگند از اتاق و ایجاد یک بحران قانون اساسی” در قانون سابق وزیران گفت: در این نامه است.

با توجه به تاسیس کنوانسیون ها و مقالات مربوط به قانون اساسی اصول دموکراسی پارلمانی و معتبر اظهارات دیوان عالی کشور, فرماندار موظف است به عمل در کمک و مشاوره به شورای وزیران در موضوع تشکیل دولت مونتاژ آنها اضافه شده است.

با استناد به هفت قاضی دستور دادگاه عالی سابق حقوق وزرا گفت: فرماندار موقعیت نقش و محدودیت های خود را محدود به قانون اساسی در صلاحیت شده اند شفافی توسط دادگاه راس در “Shamsher سینگ در مقابل اتحادیه هند” مورد به عنوان اوایل به عنوان سال 1974 و اخیرا در Nabam Rebia مورد 2016.

همچنین به عنوان خوانده شده | راجستان بحران: SC اجازه می دهد تا خروج از بلندگو CP Joshi درخواست به چالش کشیدن HC سفارش در وضعیت موجود

“به عنوان یک دارنده عمومی بالا شما به خوبی آگاه است که قانون اساسی کارمندان در حال شارژ توسط سوگند به پشتیبانی کردن قانون اساسی در نامه و روح و روان. این ملزم فرماندار مطابق سنت از قانون اساسی و دموکراسی پارلمانی به تاخیر به حکمت از یک دولت منتخب است که بیانگر اراده مردم است.”

“ما امیدواریم که صادقانه که درست به خواسته های خود را بالا, اتاق کار, شما نمی خواهد عمل به هر شیوه ای که قیافه چنین نتیجه” گفتند.

Mishra بازگشت و در کابینه توجه داشته باشید به دنبال یک جلسه مجلس به کنگره دولت در راجستان در روز دوشنبه و به دنبال اطلاعات اضافی.

این دومین بار است که فرماندار بازگشت به پیشنهاد و در پی توضیحات از دولت.

کنگره دولت در راجستان است که در مواجهه با یک بحران سیاسی پس از شورش توسط شرکت اخراج معاون وزیر Sachin خلبان و 18 دیگر مخالف MLAs می گوید می خواهد این جلسه برگزار می شود به طوری که آن را می تواند به اثبات آن اکثریت.

وزیر Ashok Gehlot ادعا کرده است که فرماندار رو فشار “از بالا” به غرفه مجمع از جلسه اشاره در اتهام دخالت Bharatiya Janata Party (BJP) دولت در مرکز در کشمکش برای قدرت در راجستان اتهام را تکذیب کرد توسط فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>