مبارز شهر نیویورک صاحب مغازه که تصمیم به باز کردن تاکر می گوید آنچه اتفاق افتاده است زمانی که پلیس آمد

شهر نیویورک خیاط به نظر می رسد در جمعه شب “Tucker Carlson امشب” به توضیح دهد که چرا او تصمیم گرفت برای باز کردن مغازه خود را به مشتریان در سرپیچی از شهرستان خود را به ماندن بسته شده است.

الیوت رابین به 78 ساله صاحب مردانه فروشگاه پوشاک پیتر الیوت آبی ساخته شده اخبار یکشنبه با تصمیم خود و گفتن نیویورک پست “من در باز کردن درب های جهنم آمده یا زیاد آب است.”

پس از یک هفته از کسب و کار است که شامل یک بازدید توسط پلیس, رابین باقی مانده مبارز طی گفتگو با رادیو فردا میزبان Tucker Carlson که معرفی او به عنوان “یک مرد شجاع.”

تماشا کنید:

“من تصمیم گرفتم که من نمی خواهم کسی به من دیکته و نابود کردن روح از کسب و کار من” رابین گفت: ابراز بی اعتقادی است که فروشگاه ها مشروب خواهد بود ضروری در نظر گرفته شود در حالی که کسب و کار خود است.

زمانی که پلیس آمد بپرسید اگر او باز بود صاحب مغازه به آنها گفت که او تا به حال شده است وجود دارد برای سه هفته اما خود را “درب باز است” و او مدیون “مقدار زیادی از پول برای بسیاری از مردم است.”

“ما اعمال هر سازمان دولتی شما احتمالا می تواند از فکر می کنم” او گفت:, و “شنیده ام هیچ چیز به عقب.”

“این کشور را ستون فقرات کسب و کار مانند معدن در سراسر کشور ما” رابین گفت. “من اصلا خودم را شجاع بودن. من خودم معقول بودن. من خودم با داشتن حس مشترک. بنابراین من درب باز است. قوانین ارسال شده در درب من. ما در حال مشاهده هر قانون و مقررات است که پایین آمده است.”

کارلسون خواسته رابین اینکه پلیس در تلاش برای دستگیری او:

“نه آقا و نه” او پاسخ داد. “در واقع آنها به من نگاه کرد و گفت:” شما یک کهنه.’ من گفتم: “بله من هستم. و به آنها گفت: “با تشکر از شما برای خدمات خود را.'”

“مردم می خواهند به راه رفتن در آنها مجاز به راه رفتن در گفت:” صاحب مغازه. “من مجبور نیست آنها را در … ما حفظ شود ما فاصله و ما باید اطاعت هر حکومت اما من احساس می کنم که این کشور در حال دیکته به بی ارزش. من فکر می کنم من قرار دادن در معرض خطر است.” (مرتبط: “بی فکر و مخرب اقدامات’: تاکر سوال که چرا رهبران را انتخاب مدل چینی’ به صورت Virus پاسخ)

“شما مثل من هستند و من امیدوارم که شما پاداش برای این, و من امیدوارم که اگر شما هر گونه مشکلات شما خواهد آمد در این نمایش” کارلسون گفت. “و در عین حال, من امیدوارم که نیروهای جدید پشتیبانی خواهد کرد تا شما را در آنچه شما انجام می دهند.”

“چه خوب است آن را برای به اشتراک گذاشتن یک کشور با مردم که می خواهم ؟” فاکس نیوز میزبان اظهار داشت: پس از الیوت رفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de