دفاع تهیه و عملیاتی آمادگی برای اطمینان از صلح: Gen Bajwa

دفاع تهیه و عملیاتی آمادگی برای اطمینان از صلح: Gen Bajwa

رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa روز سه شنبه گفت که این کشور دفاع آماده سازی و آمادگی عملیاتی است که برای اطمینان از صلح درون و صلح بدون توجه به اینتر-خدمات روابط عمومی است.

ارتش پاسخ خواهد داد با “تمام قدرت” اگر باعث فرمانده ارتش گفت: در طول سفر خود به صنایع سنگین تاکسیلا (ضربه) برای توزیع بیش از مراسم مخزن Al Khalid-1 به زرهی سپاه هنگ.

مخزن Al Khalid-1 است که یک سرمایه گذاری مشترک با کشورهای چین و اوکراین گفت: ISPR.

“برخی از قابلیت های برجسته عبارتند از: تحرک و سرعت دو محور تفنگ تثبیت کننده سیستم کنترل و استفاده از دود روی صفحه نمایش به حرکت. Al Khalid-1 تحویل داده خواهد شد به تشکل های که مهم و نقش تعیین کننده در جنگ های نظامی بال رسانه اضافه شده است.

در همین حال رئیس آمار Maj Gen سید عامر رضا برجسته پروژه های در حال انجام و دستاوردهای این شرکت و سهم خود را به دفاع از صنعت به دنبال اعتماد به نفس.

“این [ارتش] ابراز اعتماد به نفس خود را رضایت و قدردانی برای ضربه زدن به دولت از هنر محصولات و قابلیت های” این ISPR گفت: “[Gen Bajwa] تمجید تلاش ضربه در جهت نیل به خودکفایی و تولید کلاس جهانی بومی دفاعی محصولات direly مورد نیاز در محیط امنیتی در حال تحول.”

ژنرال Bajwa تصریح کرد: نیاز به تقویت دفاع و آمادگی عملیاتی.

ارتش پاکستان کمک می کند تا در درمان افغان سرباز

به طور جداگانه افغانستان, مقامات نظامی درخواست ارتش پاکستان برای درمان پزشکی از وزارت دفاع ملی و نیروهای سرباز در جولای 14, ISPR گفت.

“افغانستان سرباز بود ارائه مراقبت های پزشکی لازم است در CMH پیشاور. پس از اینکه به طور کامل بهبود گفت: سرباز شده است بازگشت به افغانستان امروز در مرز تورخم” به ISPR اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>