وزارت دفاع بسیج سابق خدمتگزاران در مبارزه با COVID-19

توسط سرپرستان

دهلی نو: وزارت دفاع (وزارت دفاع) بسیج خدمات از خدمتگزاران جامعه از نیروهای مسلح به عنوان بخشی از تقویت ارزش منابع انسانی برای کمک به دولت در مبارزه با COVID-19.

“به عنوان کشور همچنان به مبارزه با چالش های مطرح شده توسط COVID-19 pandemic, وزارت سابق خدمتگزاران رفاه (ESW) وزارت دفاع (وزارت دفاع) ابتکار عمل را به بسیج خدمات سابق خدمتگزاران (ESM) جامعه” وزارت گفت.

Rajya Sainik تخته Zila Sainik تخته بازی پویا نقش مهمی در شناسایی و بسیج حداکثر سابق خدمتگزاران داوطلبان برای کمک به دولت در اجرای عمومی توسعه فعالیت های از قبیل ردیابی تماس, جامعه, نظارت, مدیریت از امکانات قرنطینه و یا هر جمله وظایف محول شده به آنها.

این وزارتخانه گفت که در پنجاب سازمانی به نام “نگهبانان حکومت’ متشکل از 4200 سابق خدمتگزاران هستند کمک در جمع آوری داده ها از تمام روستاها.

چتیسگر دولت نیز برخی از ESM برای کمک به پلیس. به طور مشابه در آندرا پرادش تمام منطقه جمع خواسته اند برای ESM داوطلبان.

در اوتار پرادش همه Zila Sainik Kalyan Adhikaris هستند در تماس با منطقه, اتاق کنترل و بازنشسته ارتش پزشکی پرسنل سپاه شناسایی شده اند نگه داشته و آماده است.

علاوه بر این Sainik بقیه خانه ها در حال آماده شدن در Uttarakhand به عنوان جداسازی و قرنطینه مراکز اگر نیاز ناشی میشود.

در گوا یک اتاق کنترل تاسیس شده است و سابق نظامیان خواسته شده است به باقی می ماند در حالت آماده به کار برای هر گونه کمک به دولت های محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>