وزیر دفاع راجنات سینگ وعده داد ‘بنگ’ ، با ‘whimper’ پایان یافت : Chidambaram

توسط PTI

NEW DELHI: رهبر ارشد کنگره P Chidambaram در یکشنبه در وزیر دفاع راجنات سینگ ضربه، گفت :”واردات و بند” در تجهیزات دفاعی اعلام شده توسط او بود “بالا صدای jargon” به عنوان تنها وارد کننده خود را وزارت دفاع بود.

وزیر دفاع وعده داد که یک “انفجار” در صبح روز یکشنبه و با “whimper” پایان یافت ، Chidambaram گفت : در یک سری از توییت.

تنها وارد کننده تجهیزات دفاعی وزارت دفاع است. هر گونه واردات و یا واردات بر اساس یک برهم نهی از خود است، وزیر کشور سابق گفت: “هر گونه واردات یکه و تنها یک برهم نهی است.”

چیدامبارم گفت که وزیر دفاع در “اطلاعیه یکشنبه تاریخی” خود، تنها مستحق یک دستور دفتر از وزیر به دبیران خود است.

واردات و واردات انبار بالا صدا دار است. به این معنی که ما سعی می کنیم در 2 تا 4 سال دیگر همان تجهیزات (که امروز وارد می کنیم) را بکنیم و پس از آن واردات را متوقف کنیم!»

در یک ابتکار اصلاحات بزرگ برای تقویت صنعت دفاع داخلی، وزیر دفاع محدودیت واردات ۱۰۱ سلاح و سکوهای نظامی از جمله اسلحه توپخانه، تفنگ های ضربت و هواپیماهای ترابری را اعلام کرد.

سینگ در توییتر در حالی که اعلام کرد: “وزارت دفاع در حال حاضر آماده برای فشار بزرگ به #AtmanirbharBharat ابتکار عمل، گفت: “.

وی گفت که این وزارتخانه فهرستی از ۱۰۱ مورد یراکه برای آن ها بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای اعمال پیش رونده بین سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۴ تهیه کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>