Aam Aadmi Party (AAP) کارگران رقص به عنوان آنها خود را جشن برنده شدن در نتایج اولیه در دهلی مجمع انتخابات سال 2020 در امریتسار هند 11 فوریه سال 2020 است. AFP/Narinder Nanu

دهلی نو: پیروان Aam Aadmi Party (AAP) — یا مرد مشترک حزب تازه بدوران هندی گروهی — رقصید در خیابان سهشنبه به عنوان تعداد از یک کلید انتخابات در پایتخت نشان داد آنها تحمیل یک شکست خرد کردن در نارندرا نخست وزیر.

AAP حامیان cavorted به bhangra موسیقی و تنظیم کردن آتش در انتظار آنها خواهد دست آوردن یک پیروزی در دهلی نو منطقه ای مجمع.

مودی جناح راست Bharatiya Janata Party (BJP) تا به حال راه اندازی یک کمپین تهاجمی برای برنده شدن در این شهرستان از 20 میلیون نفر از AAP با استفاده از انتخابات به تجمع برای حمایت از بحث ملیت قانون است که مخالفان می گویند که ضد اسلام است.

اما AAP که جاروب به قدرت در سال 2015 پس از راه اندازی سه سال قبل توسط سابق افسر مالیات, Arvind Kejriwal آماده شد برای حفظ کنترل. با یک سوم آرا شمارش AAP — یا مرد مشترک حزب بود البته برای حداقل 60 از 70 کرسی در ارائه.

به طور متوسط نه خروج سنجی نشان داد Kejriwal حزب بود به احتمال زیاد به پیروزی 52 از 70 کرسی.

Kejriwal مبارزه انتخابات در مسائل محلی از جمله به عنوان یارانه آب و برق و همچنین امنیت زنان است. “این پیروزی شده است که به نوع جدیدی از سیاست — سیاست کار,” او گفت: تشویق هواداران خود در مقر حزب.

“این نوع سیاست است که کشور رو به جلو در قرن 21 است.”

Manish Sisodia معاون وزیر دهلی نو در توئیتر خود نوشت: “ما در حال برنده شدن توسط یک حاشیه بزرگ.”

Yogendra Yadav دانشگاهی که عضو AAP اجرایی تا سال 2015 و در حال حاضر خود گفت: نتیجه روشن رد مودی و حزب او را عصبانی مبارزه است.

“بی جی پی زیاده روی در یکی از تند و تیز اجتماعی نفرت طلبی مبارزات به جان انتخاباتی قمار” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “اگر این موفق به این امر باید تبدیل به یک الگو برای هر کس دیگری به دنبال دارد.”

نهایی نتایج رسمی نمی شد انتظار می رود تا اواخر روز سه شنبه.

‘تند و تیز اجتماعی نفرت طلبی’

بی جی پی برنده شده بود یک اکثریت در انتخابات ملی سال گذشته اما دهلی نو می افزاید: به شش منطقه ای انتخابات هندو ملی از دست داده اند و در دو سال گذشته است.

فدرال صفحه اصلی وزیر آمیت شاه که تا به حال مبارزات انتخاباتی با شور و نشاط برای BJP برجسته خود را در موضع سختی در امنیت ملی به نام یک جلسه از اعضای حزب در اواخر روز شنبه.

قبلا در این روز در صف های طولانی تشکیل داده بود در خارج از دهلی نو ایستگاه های رای گیری در میان سنگین امنیتی به یک هفته اعتراض های زنان در برابر جدید قانون تابعیت در زمان centrestage.

در اغلب تند و تیز مبارزات انتخاباتی مودی و دیگر BJP رهبران ناودان مخالفان این قانون که خیال آن را ضد اسلام است. بی جی پی شده بود به دنبال سرنگونی Kejriwal, پایتخت رئیس جمهوری که در زمان یک رکورد 67 70 دهلی کرسیهای مجلس در 2015.

در حالی که Kejriwal متمرکز بر مسائل محلی BJP رهبران به دنبال به نوبه خود رای به یک رفراندوم در مورد زنان اعتراض کردند.

صدها نفر شده اند مسدود کردن جاده اصلی از طریق شاهین باغ منطقه از 15 دسامبر در اعتراض به قانون است که ارائه می دهد سریع به ملیت هندی برای آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از کشورهای همسایه اما مانع مسلمانان است.

در آستانه انتخابات BJP ارسال پیام گفتن مردم را به رای دادن به حزب اگر آنها می خواستند برای پایان دادن به شاهین باغ تظاهرات.

با BJP در پشت پا پس از شکست در سال های اخیر دولت در انتخابات در ماهاراشترا و Jharkhand گفته تحلیلگران دهلی نتیجه خواهد بود و کلید آزمون از نظر مسائل ملی.

اعتراض به همه پرسی

در نزدیکی زنان در اعتراض به, سایت شرکت مواد غذایی ارشد اجرایی Maroof احمد گفت: “BJP تنها دو برنامه — شاهین باغ و پاکستان است. آنها هیچ چیز دیگری به بحث در مورد.”

“تولید ناخالص داخلی در حال کاهش است و اقتصاد کشور در یک ظرف غذا است و آنها تنها زحمت در مورد معابد و مساجد,” او اضافه شده است.

اما دیگران به صف پشت سر نخست وزیر.

در مرفه Jangpura محله تزئینات گل و بادکنک تزئین رأی به عنوان مشاور مالی Vinod Kumar آمد به رای دادن.

“من نه مغرضانه نسبت به هر حزب سیاسی نیستم اما تایید شاهین باغ کردند. مهاتما گاندی و جواهر لعل نهرو معتقد و حمایت از قانون تابعیت,” او گفت با اشاره هند به احترام استقلال رهبران.

هزاران نفر از امنیت فوق العاده افسران وظیفه بودند برای انتخابات با سربازان زیادی در پنج مراکز رای دهی در نزدیکی شاهین باغ کردند.

زنان ایمنی است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک مسئله در دهلی نو پس از یک سال 2012 باند تجاوز به عنف و قتل شده بین المللی عناوین.

در تلاش برای متقاعد کردن بیشتر زنان برای رای دادن مقامات راه اندازی ده ها تن از زنان تنها “صورتی رای گیری غرفه” در سراسر پایتخت.

“من هنوز هم احساس نمی امن در دهلی نو بسیار بیشتری باید انجام شود” گفت: Shweta Laxmi.

بیش از 14 میلیون نفر واجد شرایط برای شرکت در روز شنبه رای دادن. نتایج اعلام خواهد شد شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت