تعمیق بحران اقتصادی: چیدمبرم به ارمغان می آورد تا حمل و نقل هوایی مخابرات

توسط ANI

دهلی نو: هدف قرار دادن دولت مرکزی بیش از “بحران اقتصادی” عضو ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم در روز پنج شنبه تأکید کرد که دو عمده صنایع — مخابرات و حمل و نقل هوایی — در آستانه سقوط است.

چیدمبرم در یک سری از توییت گفت که میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست و یا امرار معاش در 12 ماه گذشته و افزود که سقوط دو عمده صنایع هزینه خواهد شد بسیاری از هزار نفر مستقیم و غیر مستقیم شغل.

“هنگامی که BJP دولت اذعان جاذبه تعمیق بحران اقتصادی در کشور ؟ هنگامی که نخست وزیر اذعان خود شکست و شکست اقتصادی خود مدیران؟” چیدمبرم توییتی.

او گفت که صنعت هوانوردی دچار ضرر و زیان گسترده و چهره های آینده مگر اینکه دولت مرکزی مراحل با یک طرح نجات.

“آیا دولت متوجه است که یکی از عمده ما شرکت های مخابراتی در آستانه فروپاشی و دولت هیچ برنامه ای برای ذخیره مبارزه مخابرات صنعت ؟ آیا دولت متوجه است که صنعت هوانوردی دچار ضرر و زیان گسترده و هر یک از آنها خواهد رفت هوا هند راه مگر اینکه اقدامات دولت در یک طرح نجات?” چیدمبرم توییتی.

“میلیون ها شغل خود را از دست و یا امرار معاش در 12 ماه گذشته. سقوط دو عمده صنایع — مخابرات و حمل و نقل هوایی — هزینه خواهد شد بسیاری از هزار نفر مستقیم و غیر مستقیم شغل” زیر یک توییت گفت.

چیدمبرم را ملاحظه می آید یک روز پس از یکی از leadling شرکت های مخابراتی Bharti Airtel, ارسال شده تثبیت از دست دادن خالص از Rs 15,933 کرور در سه ماهه اول سال مالی عمدتا به دلیل یک بار هزینه مربوط به تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق.

در ضمن صنعت حمل و نقل هوایی نیز رفتن را از طریق یک بحران به عنوان چند محدودیت های مسافرتی در ادامه و مسافر پروازهای بین المللی باقی می ماند, معلق در نظر coronavirus همه گیر که مانع اقتصاد و کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>