تصمیم به افزایش تعرفه برق برای کراچی معوق PM عمران

نخست وزیر توصیه وزرای خود را به دقت نظارت کراچی بار ریختن موضوع اشاره کرد که بی عدالتی با شهروندان پاکستان سرمایه مالی غیر قابل قبول بود. اخبار/فایل

اسلام آباد: تصمیم به پیاده روی به سمت بالا تعرفه برق برای کراچی معوق شد در جلسه هیئت دولت در انرژی (CCoE) به ریاست نخست وزیر عمران خان روز پنج شنبه.

تصمیم بر آن شد در این جلسه به رفتن پیش با هماهنگی اقتصادی کمیته (ECC) پیشنهاد حرکت به جک تا قدرت تعرفه Rs2.89 برای K-الکتریکی مشتریان.

این کمیسیون قبلا تایید شده, توصیه برای افزایش قدرت تعرفه.

نخست وزیر تصمیم را در پشت اختلافات در کابینه بیش از این کمیسیون پیشنهاد شده حرکت می کند که او تا به حال احضار یک جلسه ویژه امروز است.

منابع مطلع Geo اخبار فناوری اطلاعات وزیر سید Aminul Haque از جنبش قومی متحده و برنامه ریزی و وزیر توسعه اسد و عمر از PTI حال مخالف این پیشنهاد در میان بیش از حد قطع برق در شهر.

در طول CCoE جلسه PM عمران اختصاص داده برخی از وظایف مهم برای فدرال وزیران و یک بار دیگر کارگردانی برای این موضوع از بار ریختن در کراچی به بلافاصله حل و فصل شود.

نخست وزیر توصیه وزیر به دقت نظارت کراچی loadshedding موضوع اشاره کرد که بی عدالتی با شهروندان پاکستان سرمایه مالی غیر قابل قبول بود. دولت فدرال در این زمینه را ارائه منابع او اضافه شده است.

برتر نیز کارگردانی است که تا زمانی که این موضوع حل و فصل شد به درستی کراچی باید عرضه برق از شبکه ملی به صورت اورژانس. Haque در پاسخ او تشکر کرد در این تصمیم.

قبل از آن در حالی که صحبت کردن به نق اخبار این وزیر اعلام کرده بود که در حالی که MQM-P حاکم PTI ائتلاف شریک حزب او هنوز هم به حال خود تفکر و ایدئولوژی. به عنوان یک متحد کراچی مبتنی بر حزب بود مسئولیت را به همه مسائل به مرکز توجه.

Haque تا به حال بیشتر تاکید کرد که جنبش قومی متحده-P را مطرح کرده و صدای خود را بیش از کراچی بار ریختن موضوع در هر فروم و تا به حال ارائه شده به نخست وزیر این موضوع است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de