کراچی: یک مشکوک به نشت گاز در شهر’ Keamari منطقه به کشته شدن چند نفر با پلیس و بیمارستان منابع گفت: دوشنبه مرگ و میر افزایش یافته بود به هشت.

نشت گاز از این گزارش برای اولین بار در اواخر جمعه شب باعث هراس مردم با عجله به بیمارستان و شکایت از مشکلات تنفسی مقامات پلیس و پزشکان گفت. مقامات گفت: علت واقعی این حادثه نمی تواند معین شود. منابع گفت: نشت رخ داده در طول تخلیه مواد شیمیایی از یک کشتی باری لنگر در Keamari اسکله.

مرحوم شامل دو زن به عنوان به خوبی.

‘100 بيمار تحت درمان و منتشر شد”

وزیر فدرال امور دریایی علی زیدی گفت: تیم هسته ای و بیولوژیکی و شیمیایی دفاع (NBCD) زیر دریایی پاکستان درگیر در تجزیه و تحلیل شیمیایی از ناشناس گاز.

او گفت که حدود 100 بیماران درمان شده اند تا کنون با دو نفر از آنها هنوز در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) بیمارستان.

“برای ثبت حدود 100 بيمار درمان شده اند و منتشر شده از شب گذشته. دو هنوز در ICU. ما همچنان به نظارت بر وضعیت او گفت:” در توییتر ارسال.

4 گمرک کارمند ضعف به علت فقر و گاز سمی موضوع

پیشتر در روز دوشنبه به دلیل مداوم گاز سمی مسائل چهار کارمند گمرک خانه از هوش رفت.

پس از این حادثه کارکنان به خانه فرستاده شدند و ساختمان بود و تعطیل.

KPT رد شایعات

این بندر کراچی اعتماد (KPT) در یافته های اولیه گفت: بندر مقامات دقیق چک ایمنی در محل برای نظارت بر حمل و نقل مواد شیمیایی است که لود شده از کشتی های باری در Kemari.

“مرگ و میر و صدمات ناشی از نشت گاز از منطقه شمال Kemari نه در نزدیکی بندر و یا مجاورت آن ،” KPT گفت.

“نسبت دادن گاز نشت به تخلیه مواد شیمیایی مناسب است. بندر در حال انجام است همه از آن می توانید برای کمک به کسانی که تحت تاثیر گاز نشت” به KPT اضافه شده است.

نیروی دریایی پاکستان نیز با ارسال تیم به منطقه آسیب دیده در این راستا بندر اقتدار به رسانه ها گفت.

نیروی دریایی درخواست پروب

یکشنبه شب وزیر فدرال علی زیدی نیز ابراز غم و اندوه از دست دادن زندگی و کارگردانی مقامات بندر به منظور بررسی این حادثه است. وزیر گفت که این حادثه رخ نمی دهد در بندر محل.

“من فقط درخواست دریایی پاکستان به اعزام های هسته ای خود را Bilological آسیب های شیمیایی (NBCD) تیم بررسی منبع این حادثه از گاز سمی در Kemari منطقه و اقدامات درمانی او گفت:” در یک سری از توییت.

صحبت با رسانه ها در خارج از بیمارستان خصوصی زیدی گفت که او تا به حال به کارگردانی اداره بیمارستان به ارائه مراقبت فوری برای کسانی که به بیمارستان منتقل شد. “بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری هستند بیماران مبتلا به آسم,” زیدی گفت.

Ziauddin بیمارستان رئیس عملیات افسر Dr فهیم گفت: رسانه ها در بیمارستان فرستاده بود نمونه از این حادثه شیمیایی برای معاینه. “برخی از آنها تحت تاثیر این گاز از دیگران بودند و در حال حاضر درد و رنج از مشکلات تنفسی,” او گفت:.

“افرادی که به این بیمارستان عبارتند از: زنان و مردان و کودکان” دکتر فهیم و افزود: در سه بيمار در بخش مراقبت ويژه (ICU) در وضعیت بحرانی است. “بسیاری از بیماران نیز شکایت, رفتار,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو