مرگ و میر از coronavirus می رسد نه در ما

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 100 مورد تأیید در سواحل هر دو و در میانه. عکس: AFP

ما مرگ و میر از این رمان coronavirus گل رز به نه روز سه شنبه در ایالت واشنگتن و بسیاری از آنها از ساکنان همان خانه سالمندان, مقامات گفت.

هشت نفر از مرگ و میر شده است در شهرستان کینگ که شامل سیاتل و یکی همسایه در شهرستان اسنوهومیش ،

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 100 مورد تأیید در سواحل هر دو و در میانه.

زندگی مرکز مراقبت از خانه سالمندان و مرکز توانبخشی در حومه سیاتل است که در مرکز واشنگتن شیوع تا کنون. این مرکز دارای ممنوع بازديد از اعضای خانواده تا اطلاع ثانوی معلق و جدید پذیرش.

سوزان گرگ سخنگوی سیاتل Harborview Medical Center, که در آن یک بیمار مرگ گفت: مقامات بهداشت عمومی شد شناسایی مراقبت از کارگران که تا به حال در تماس با قربانی.

“در هماهنگی با سلامت عمومی ما تعیین کرده اند که برخی از کارکنان ممکن است در معرض در حالی که مشغول به کار در یک واحد مراقبت های ویژه که در آن بیمار تحت درمان قرار گرفته,” گرگ گفت.

مقامات بهداشتی در سراسر جهان شده اند تقلا برای جلوگیری از گسترش این ویروس که اولین بار پیاپی در چین در اواخر سال گذشته و تا کنون به کشته شدن بیش از 3,100 مردم در سراسر جهان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از موسسه ملی بهداشت در خارج از پایتخت ما برای به روز رسانی در تلاش برای توسعه یک واکسن.

او گفت که در حال حاضر دولت به دنبال ندارد در هر مسافرت داخلی محدودیت توصیف ایالت واشنگتن به عنوان “یک نقطه داغ” در حال حاضر.

ما کارشناسان “شده اند فقط پیش از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

خواه رئیس جمهور گفت که وی به دنبال ممنوعیت تجمع جرم بودن زمان از جمله آینده سالانه “جنون ماه مارس” کالج بسکتبال قهرمانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>