مرگ و میر از کروناویروس در آمریکا افزایش به شش

مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در خیابان در حال پاکسازی منطقه کوئینز در تاریخ 2 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. عکس: AFP

مرگ و میر از این کروناویروس جدید در ایالات متحده با صعود به شش روز دوشنبه به عنوان سرایت ریشه گرفت در این کشور در شمال غربی اقیانوس آرام و در ادامه خود را در ماه مارس در سراسر جهان است.

در سراسر جهان نزدیک به 3,100 مردم باید در برابر این بیماری حتی به عنوان یک روشن تغییر در این بحران در حال ظهور بود با نه بار به عنوان بسیاری از موارد ثبت شده در خارج از چین به داخل با توجه به آژانس سلامت سازمان ملل متحد.

آندورا, جمهوری چک, اندونزی, اردن, لتونی, پرتغال, تونس و عربستان سعودی در میان کشورهای که خود را تایید کرد اولین موارد همراه با سنگال که دوم شد مردم کشورهای لاتین به انجام این کار.

جنگ معروف منطقه است که می ترسید به ویژه آسیب پذیر به دلیل بهداشت ضعیف زیرساخت ها و شهرهای شلوغ با ناکافی بهداشت.

همه ما مرگ و میر رخ داده در ایالت واشنگتن که در آن مقامات شهروندان هشدار داد جنگ علیه این بیماری شد تغییر از مهار به کاهش.

“خطر برای همه ما تبدیل شدن به آلوده خواهد شد افزایش” گفت: Jeff Duchin یک افسر بهداشت در شهرستان کینگ که در آن پنج نفر از مرگ و میر رخ داده است. منطقه است خانه را به سیاتل یک شهرستان با جمعیت بیش از 700 ، 000 نفر است.

پیش از آن در روز نیویورک فرماندار هشدار داد و آن را “اجتناب ناپذیر” است که این ویروس را در مالی جهانی hub پس از آن اولین مورد تایید شده بود شناسایی و در یک مراقبت های بهداشتی کارگران که تا به حال به ایران سفر کرده بود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همین حال بود که جلسه ای با شرکت های دارویی پیشرو در کاخ سفید برای بحث در مورد تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن.

با وجود آن کلاس جهانی بيمارستان ها و متخصصان پزشکی ما نیز به عنوان آسیب پذیر به یک بیماری همه گیر به دلیل خودنمایی و نابرابری در آن سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله نزدیک به 28 میلیون نفر بدون پوشش.

‘پنجره فرصت’

با ترس از یک بیماری همه گیر در حال افزایش است پس از ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته سازمان بهداشت جهانی کشور خواست به سهام تا در بخش مراقبت های هواکش برای درمان بیماران با علائم شدید.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “پنجره فرصت” باقی مانده برای جلوگیری از شیوع و اشاره کرد که “بیش از 130 کشور شناسایی هر گونه موارد نشده است.”

در سطح جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 90000 نفر در بیش از 60 کشور جهان است.

ایتالیا و اروپا را بدترین آسیب دیده کشور با حدود 1,700 عفونت و گفت: آن مرگ و میر ناشی از این ویروس تا به حال شروع به پریدن کرد 18 تا 52.

شیوع این بیماری مطرح شده است و ترس برای اقتصاد جهانی, با OECD کاهش رشد جهانی پیش بینی نیم درصد به 2.4 درصد بدترین عملکرد را پس از بحران مالی 2008.

اما قدرت در وال استریت — که بازگشت از تیز ضرر و زیان در هفته گذشته به ارسال دستاوردهای بیش از پنج درصد دوشنبه — کمک به بازارهای اروپایی از ظهور قرمز پس از دولتها و بانکهای مرکزی گفت: آنها می مرحله در صورت نیاز برای نرم کردن ضربه.

اقتصاد چین به زمین را متوقف کند با swathes از کشور تحت قرنطینه و یا موضوع دقیق محدودیت های مسافرتی.

کشورهای دیگر را تصویب کرده اند خود را مهار اقدامات از جمله محدودیت های مسافرتی قفل کردن شهرها و تعلیق رویدادهای مهم.

موزه لوور — جهان پر بازدید ترین موزه بسته شد در روز یکشنبه و دوشنبه بعد از پرسنل حاضر به کار در حالی که در مقر سازمان ملل در ژنو گفت: آن بسته به بازدید کنندگان است.

در ایتالیا توریستی hotpots از جمله Duomo در میلان دوباره به بازدید کنندگان اما دسترسی محدود بود برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس.

در جای دیگر در اروپا سوئد منع پروازها از ایران در حالی که فرانسه و آلمان و بریتانیا گفتند که ارسال کمک به خاورمیانه ملت در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

ایران در گزارش 12 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه بالا بردن کشور تلفات به 66 دومین و بزرگترین پس از چین در حالی که آن به طور کلی تعداد موارد افزایش به 1,501.

کره جنوبی فرقه

چین گزارش 42 مرگ و میر بیشتر در روز دوشنبه — همه در مرکز استان هوبی آوردن تلفات به 2,912. پاتوژن اعتقاد بر این است که منشأ در بازار که به فروش حیوانات وحشی در هوبئی سرمایه ووهان.

به طور کلی چین ثبت شده فقط 202 جدید عفونت با این حال کمترین روزانه افزایش از اواخر ژانویه آوردن مجموع در سراسر کشور به بیش از 80 ، 000 به عنوان عظیم قرنطینه تلاش پرداخت.

چه کسی می گوید این ویروس به نظر می رسد به خصوص آمار افراد بالای 60 سال و کسانی که در حال حاضر ضعیف شده بیماری های دیگر. آن ميزان مرگ و مير بين دو تا پنج درصد است.

کره جنوبی بدترین آسیب دیده در خارج از چین گزارش شده نزدیک به 500 مورد جدید در روز دوشنبه افزایش مجموع آن گذشته 4,000.

چهار نفر وجود دارد با در نظر گرفتن تلفات به 22.

نیمی از کره جنوبی موارد مرتبط به یک فرقه که رهبر Lee Man-hee عذرخواهی دوشنبه برای گسترش این بیماری است.

سئول شهر دولت خواسته است دادستان به مطبوعات به اتهام قتل در برابر او برای عدم همکاری در تلاش های حاوی ویروس است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>