عزیز Manik mama: Kishore Kumar نامه به Satyajit Ray پیدا کردن آخرین فیلمساز در گنجه

توسط PTI

کلکته: یک نامه نوشته شده به Satyajit Ray توسط Kishore Kumar راه بازگشت در سال 1963 آخرین در پیدا کردن گنج از یادگاری به تازگی فاقد بسته بندی در auteur را اسقف Lefroy جاده خانه در اینجا با پسرش Sandip ری شناخته شده فیلمساز خود را.

این نامه در اختیار رسانه ها نوشته شد و توسط این خواننده افسانه ای, توضیح به ری که چرا او نمی خواهد بود قادر به پایین آمدن به کلکته از بمبئی که در آن نقطه در زمان برای ضبط یک آهنگ به صورت نمادین در فیلم Charulata’ — که بر اساس رابیندرانات تاگور به رمان ‘Nastanirh’ (شکسته لانه).

پرداختن به ری به عنوان “Manik mama’, کومار گفته بود “من خیال آن را به یک لذت بزرگ را به آواز خواندن در فیلم خود را در زیر مسیر خود را. شما از من خواسته اند به پایین آمدن در کلکته اما من می ترسم من باید قادر نخواهد بود به خودم در آینده نزدیک چون من باید تیراندازی تقریبا هر روز از این ماه (نوامبر 1963). علاوه بر این مادر من است که بسیار بیمار پس از بازگشت از Hardwar حدود یک هفته برگشت. در حال حاضر آن را نمی خواهد دانا در بخشی از من او را ترک کنید به تنهایی با توجه به توصیه پزشک”.

دعوت ری و همسر خود را به بمبئی کومار تا به حال بیشتر در این نامه گفت: — به اشتراک گذاشته شده با رسانه ها افراد توسط پسر آمیت کومار-او را تمام ترتیبات را به اطمینان حاصل شود که این آهنگ ثبت شده است وجود دارد بدون هیچ زحمتی.

“این امر می تواند بسیار مناسب برای من اگر شما مهربانی را مشکل پایین آمدن به بمبئی با Monkumashi (ری را Bijoya ری) و اقامت در محل و ضبط این آهنگ در هر زمان در طول 26 به 30 این ماه. من اعتقاد دارم که شما نمی خواهد هر گونه مشکل. اگر شما تصویب این پیشنهاد من باید تمام ترتیبات را برای ضبط در یک نرخ بسیار معقول (re: نوازندگان و ضبط) و توسط هر فرصتی اگر شما نمی توانید تایید پیشنهاد من واقعا احساس می کنید اما در هر صورت من باید تنظیم خودم هر آنچه که ممکن است وضعیت” پادشاه ملودی گفته بود در نامه ای به تاریخ 4 نوامبر سال 1963.

Amit Kumar, پسر و یک پخش خواننده در طی یک رسانه های مجازی در دیدار روز دوشنبه گفت: ری تا به حال احتمالا توافق برای پرواز به بمبئی در ماه دسامبر آن سال و آهنگ بود و در نهایت ثبت شده است.

او همچنین گفت که دو خانواده بودند دوری مرتبط است.

“من زنگ زد تا پسر عموی من Sandip ری بود که به دنبال راه هایی برای ضرب و شتم مستند بلوز.

او در جستجوی جعبه دروغ گفتن در اتاق هنگامی که او در سراسر این یادگاری منحصر به فرد در میان چیزهای دیگر” آمیت کومار گفت که او خوشحال است که او می تواند به اشتراک گذاری آن با مردم عادی.

آهنگ ‘امی chini رفتن chini’ یک rabindrasangeet ویژگی های veteran بازیگران Soumitra Chatterjee و Madhabi Mukhopadhyay دو آگهی از ‘Charulata’.

Sandip ری گفت: مستند اکتشافات از استاد فیلمساز را گنجه بزرگی آرشیوی ارزش.

در میان چیزهای دیگر او را کشف غیب منفی از این مجموعه از مولف فیلم و نامه از مدافعان مانند آکیرا کوروساوا و ریچارد اتنبرا.

“ما امیدوار هستیم وجود خواهد داشت بسیاری از شگفتی بیشتر,” او اضافه شده است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de