کشنده, آسیایی, ‘قتل Hornets’ آمده اند به آمریکای شمالی

گونه های مهاجم از هورنت از آسیا شده است اندیش در آمریکای شمالی باعث نگرانی است که باطل حشرات می تواند ایجاد خود را در ایالات متحده و نابود جمعیت زنبور عسل.

Washington State Department of Agriculture, حشره شناس, دکتر کریس Looney دقیق داد به گزارش نیویورک تایمز این هفته ترسیم اولین رؤیت در آمریکای شمالی از غول های آسیایی هورنت با نام مستعار “قتل هورنت” اولین کشف در واشنگتن این پاییز گذشته. (مرتبط: پنتاگون رسما منتشر US Navy فیلم از سه کامپیوتر, تایید فیلم ها واقعی)

با ملکه است که می تواند رشد به دو اینچ بلند, اسیایی, غول اورلئانز استفاده از فک پایین به شکل مشخصی باله های کوسه برای از بین بردن کل کندوهای زنبور عسل در عرض چند ساعت. آنها سر زنبورها و پرواز دور با thoraxes به خوراک جوان خود را.

قتل اورلئانز نیز باید قوی و زهر استینگر است که به اندازه کافی بلند به سوراخ یک مرغداری کت و شلوار و باعث می شود برای یک درد مشقت بار است که قربانیان را تشبیه به فلز داغ رانندگی را به پوست خود را. خود زهر می کشد تا 50 نفر در هر سال در ژاپن است. معروف YouTuber Coyote پترسون یک ویدیو که در آن او می شود یک نیش از یکی از اورلئانز.

دکتر Looney گفت که رؤیت در حال حاضر یک مشکل جدی است و اگر اورلئانز ایجاد آنها به طور بالقوه می تواند تلفات جمعیت زنبور عسل. دانشمندان سوار بر یک مقیاس کامل شکار برای قتل اورلئانز

“این پنجره ما را به نگه داشتن آن از ایجاد” گفت: Looney. “اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد در چند سال آینده آن را احتمالا نمی تواند انجام شود.”

در ماه نوامبر یک کندو کشف شد در جزیره ونکوور کانادا. این است که قادر به ردیابی و نابود شده اما یکی از خدمه بود که نیش زده در فرایند توصیف نیش به عنوان “دوست داشتن داغ thumbtacks رانده شدن به گوشت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de