بن بست همچنان ادامه دارد بین دولت پنجاب و حمل و نقل

اخبار/فایل

لاهور: هیچ پیشرفت ساخته شده بود در پنجاب-حمل و نقل در ایران بر اجرای دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در بین شهرستان های حمل و نقل به عنوان یکی دیگر دور از مذاکرات به پایان رسید inconclusively در روز چهارشنبه.

صحبت کردن با رسانه ها پس از دیدار با صنایع و تجارت وزیر میان اسلم اقبال تمام پاکستان حمل و نقل انجمن صاحبان رئیس Asmatullah نیازی گفت که مشورت با اعضای دیگر در بحث امروز برگزار شد.

یک هیئت از حمل و نقل در دیدار با ولایتی وزیر در شرایط مذاکره و از سرگیری خدمات حمل و نقل در استان است.

“ما mull بیش از این پیشنهاد داده شده توسط دولت در حال اجرا اتوبوس در جاده GT به جای بزرگراه,” او گفت:.

در ضمن اقبال گفت که سیاست از مسافران نشسته و با یک صندلی فاصله از هم جدا در بزرگراه شد مرکز و دولت پنجاب نمی تواند معاف از حمل و نقل از بزرگراه مالیات است.

“ما نمی توانیم دخالت در امور دولت فدرال” او افزود: “دولت استانی نیز درخواست برای حمایت از بخش حمل و نقل به عنوان داده شده به صنایع دیگر.”

اقبال گفت که حمل و نقل شد با تمرکز بر کرایه در حالی که دولت به فکر مردم فقیر به عنوان به خوبی.

پیشتر در روز یکشنبه دقیق اطلاع رسانی صادر شد ترسیم پروتکل بین شهری حمل و نقل پس از اعتراض توسط صاحبان حمل و نقل در پنجاب بیش از عدم همکاری در دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و کاهش نرخ اعلام شده توسط دولت

اطلاع رسانی حاوی دستورات لازم برای صاحبان مینی بوس و اتوبوس و پایانه های مسافر و رانندگان و هادی.

در یک مربوط به توسعه و سند بین شهری, اتوبوس, انجمن در روز دوشنبه هشدار داده بود دولت استانی است که آن شروع خواهد شد خدمات خود را خود به خود اگر آنها مجاز نیست به از سرگیری عملیات پس از مارس 20.

رئیس جمهور سند بین شهری, اتوبوس, انجمن, Rab نواز بود گفت: این اخبار که اگر دولت سعی کردم به زور آنها را متوقف کند آنها خواهد پارک وسایل نقلیه خود را در جاده ها در کراچی و اعتراض.

در ضمن سند دولت اعلام کرده بود که حمل و نقل خواهد بود و مجاز به کار اتوبوس خود را سه روز بعد از عید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net