د Blasio میدارد رئیس بیمارستان که عنوان COVID خطر منجر به ردیابی ویروس: گزارش

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio است که بهره برداری از این سر شهر به بیمارستان های عمومی سیستم خود را به رهبری ویروس تماس با ردیابی تلاش دو ماه پس از رسمی توصیه دفتر شهردار برای جلوگیری از مستندات و به جای آن اجازه دهید این ویروس در آن دوره را با توجه به زمان نیویورک.

د Blasio در زمان دور شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان این سازمان برای نظارت بر قرارداد ردیابی به تازگی و به کار به سر از شهر سکس در بیمارستان, سیستم Mitchell کاتز نیویورک تایمز گزارش داد پنج شنبه.

مقامات بهداشتی ناراحت هستند در مورد حرکت نیویورک تایمز گزارش استدلال کاتز را ندارد ظرفیت مارشال نوع ابزار مورد نیاز برای انجام این تلاش است.

برخی از مقامات نیز ناراحت کاتز گذشته نظرات و مستندات نشان می دهد خواهد انجام بیش از آسیب خوب نیویورک تایمز گزارش داد. (مرتبط: FLASHBACK 3 مارس: De Blasio می پرسد نیویورکی به چشم پوشی از Coronavirus با زندگی خود)

“ما باید قبول کند که مگر یک واکسن است که به سرعت در حال توسعه تعداد زیادی از مردم خواهد شد آلوده” کاتز نوشت: در مارس 10 ایمیل به دفتر شهردار که به دست آمده NYT. “نکته خوب این است که بیشتر از 99 درصد بهبود می یابند بدون آسیب است. هنگامی که مردم برای بازیابی آنها را به ایمنی. ایمنی را محافظت از گله.”

ایتالیا “است که با داشتن یک مشکل وحشتناک که من اعتقاد ندارم که ما باید” کاتز نوشت با این استدلال نیز که خاموش کردن حوادث می تواند ایجاد ترس در میان برخی با مسائل مربوط به سلامت روان.

شهردار منتخب بهداشت و درمان و بیمارستان ها سیستم کاتز آگهی دلیل آن را یک شبه خصوصی سازمان و ساختار اجازه می دهد تا دولت به استخدام افراد و جایزه قرارداد سریعتر از وزارت بهداشت و درمان, نیویورک تایمز گزارش داد.

“توانایی تکیه بر زیرساخت های سازمانی که (بهداشت و بیمارستان ها) به ارمغان می آورد نیز ضروری” د Blasio دبیر مطبوعاتی Freddi گلدشتاین گفت: اکنون مراجعه کننده به بیمارستان شهرستان سیستم.

هنوز هم برخی از مقامات مهم این حرکت است.

“این است که یک خراشنده. من نمی فهمم منطق و فکر نمی کنم آن را به ارزش خطرات” استنلی Brezenoff که به طور موقت منجر بهداشتی و بیمارستان ها در سال 2016 گفت: NYT.

شهر نیویورک coronavirus تلفات آمار 20,000 روز پنج شنبه در حالی که بیش از 40 ، 000 مردم کردهاند از این بیماری در ایالت نیویورک است. بیش از 85,000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 تا کنون.

کاتز به “بهترین مشاوره را بر اساس آنچه آنها می دانستند که در آن زمان” د Blasio سخنگوی گلدشتاین گفت: مارس 10, ایمیل, اضافه کردن که شهردار به دنبال مشاوره از کارشناسان چند. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “بارها و بارها ما را گمراه و تا حد زیادی مانع توانایی ما برای گرفتن و پاسخ دادن به این بیماری” گلدشتاین اضافه شده است.

New York Governor Andrew Cuomo and New York Mayor Bill de Blasio speak during a news conference about Amazon's headquarters expansion to Long Island City in the Queens borough of New York

نیویورک اندرو کومو فرماندار و شهردار نیویورک, بیل د Blasio مهر/Jeenah ماه.

د Blasio را تحمیل نمی stay-at-home سفارشات تا یک هفته پس از کاتز ایمیل نیویورک تایمز گزارش داد.

د Blasio خواسته شهروندان خود را به حرکت در زندگی خود را به عنوان همه گیر در سراسر جهان در ماه فوریه و اوایل ماه مارس. “از آنجا که من تشویق نیویورکی با زندگی خود را دریافت کنید در شهر با وجود Coronavirus” د Blasio گفت: پیروان توییتر در مارس 3.

د Blasio ارائه برخی از پیشنهادات برای چه نیویورکی باید انجام دهید به جای اجتماعی فاصله. “من فکر کردم من می خواهم ارائه برخی از پیشنهادات. در اینجا اول: از طریق پنجشنبه 3/5 رفتن دیدن “خائن” او گفت: با اشاره به یک 2019 جرم و جنایت درام در مورد زندگی و زمان از یک مافیا اراذل و اوباش ،

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de