د Blasio, NYC مقامات عنوان COVID-19 تهدید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر به چین است. در اینجا 5 نمونه

  • شهردار بیل د Blasio و سلامت خود را بالا رسمی بارها و بارها عنوان coronavirus تهدید در حالی که درخواست از شهروندان برای دریافت با آنها زندگی می کند.
  • آنها صرف دو ماه نشان می دهد نیویورک شهروندان حضور در راهپیمایی و بازدید از سالن سینما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعمال محدودیت در سفر به چین است.
  • دفتر شهردار می گوید de Blasio قرار داده شده در بالا از مشکل در گرفتن رفتن و که آن را “نادرست” به پیشنهاد شهردار را رد کرد و همه گیر.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و سلامت بالا رسمی شد گفتن شهروندان به مترو و شرکت در راهپیمایی ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر به کروناویروس زده چین.

د Blasio و شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot نوبت در زمان گفتن شهروندان در ماه های فوریه و مارس که این ویروس بود نه به عنوان گسترده مردم فکر می کردند. داده ها در حال حاضر نشان می دهد که این شهر در حال تبدیل شدن به کانون برای coronavirus که کشته 883 نیروهای جدید است.

د Blasio گرفتن برخی از پوش بک. سی ان ان جیک Tapper مثلا خواسته دموکرات در یکشنبه اگر عدم تمایل خود را برای عموم درخواست نیویورکی جلو و عقب از نیویورک در شب زنده داری تا حدودی به “سرزنش چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر شهرستان؟”

مقامات شهرستان مشغول به کار بودند با اطلاعات آنها در زمان حال, de Blasio پاسخ داد و اضافه کرد: “این جهان بسیار متفاوت فقط یک زمان کوتاه پیش.” شهردار نیویورک سپری کرده است در هفته نرده در برابر آنچه که او معتقد است که رئیس جمهور فقیر پاسخ به این ویروس.

“در اینجا واقعیت: این یک جنگ است-مانند وضعیت” د Blasio گفت: در مارس 14 مصاحبه با MSNBC شادی رید. “ما در زمان جنگ سناریو با یک Mar-a-لاگو نگرش در حال استفاده توسط دولت فدرال” او افزود: ارجاع مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد مکرر در فلوریدا.

در اینجا پنج بار de Blasio و Barbot عنوان ویروس پس از رئیس جمهور اعلام کرد در ماه ژانویه محدودیت های خارجی که اخیرا به چین از ورود به ایالات متحده

Barbot می گوید شهروندان به دست در رژه

“وجود دارد هیچ دلیلی برای مترو را با اتوبوس به بیرون رفتن به رستوران مورد علاقه خود را و قطعا نه به دست رژه یکشنبه آینده.” Barbot گفت: در طول یک Feb. 2 کنفرانس مطبوعاتی پرداختن به همه گیر.

Barbot با اشاره به نیویورک چینی رژه که جشن چین در سال جدید و در محل Feb. 9. Barbot به نظر می رسد نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی بودند نژادپرستانه در فوریه. 2 tweet به پیروان خود.

“من می خواهم به روشن این است که در مورد یک ویروس نیست یک گروه از مردم است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای هر کسی که به تبعیض و یا لکه دار کردن مردم از میراث آسیایی. ما امروز در اینجا به اصرار تمام نیروهای جدید به ادامه زندگی خود را به عنوان معمول,” او گفت:.

Barbot نشان می دهد خطرات حداقل

Barbot استدلال در یک تلویزیون محلی مصاحبه در فوریه. 7 که شهر “گفتن نیویورکی در مورد زندگی خود را به مترو بیرون رفتن, لذت بردن از زندگی است.” او گفت که شهروندان باید با رعایت بهداشت اما پیشنهاد بزرگترین تهدید از اعضای خانواده و نه بزرگ بسته از مردم است.

“و بنابراین ما می دانیم که این ویروس میتواند از فردی به فردی دیگر, اما آن است که به طور معمول افرادی که با هم زندگی می کنند,” او گفت: در طول مصاحبه. “که هیچ خطر وجود دارد در این نقطه در زمان — ما همیشه در حال یادگیری بیشتر در مورد آن منتقل می شود در تماس گاه به گاه مناسب است؟”

مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می شود در 15 مارس که شهروندان آمریکایی در داخل کشور نیست و برگزاری رویدادها با 50 یا بیشتر مردم بعد از هشت هفته از فراوانی از احتیاط. CDC پیشنهاد اجتناب از هر گونه بزرگ همایش ها و جشنواره ها و یا رژه می روند.

د Blasio می گوید نیویورکی زیر 50 سال هستند امن

د Blasio به دنبال کت و شلوار سه روز پس از Barbot را Feb. 7 نظر. (مرتبط: FLASHBACK 3 مارس: De Blasio می پرسد نیویورکی به چشم پوشی از Coronavirus با زندگی خود)

“ما می خواهیم به تشویق” نیویورک بیرون رفتن شهردار گفت: در طول یک Feb. 10 MSNBC پخش.

“اگر شما زیر 50 و شما سالم است NYers وجود دارد بسیار کمی تهدید در اینجا. این بیماری حتی اگر شما به آن را دریافت اساسا عمل می کند مانند یک سرماخوردگی یا آنفولانزا. و انتقال است که آسان نیست” de Blasio گفت: در آن زمان.

د Blasio نشان می دهد نیویورکی بازدید از سالن های سینما در طول همه گیر

“از آنجا که من تشویق نیویورکی با زندگی خود را دریافت کنید در شهر با وجود Coronavirus” د Blasio گفت: پیروان توییتر در مارس 3, بیش از دو هفته قبل از تشبیه شیوع بیماری به یک نوع از جنگ جهانی که مورد نیاز ملی صنایع است.

وی ارائه برخی از پیشنهادات برای چه نیویورکی باید انجام دهید به جای اجتماعی فاصله. “من فکر کردم من می خواهم ارائه برخی از پیشنهادات. در اینجا اول: از طریق پنجشنبه 3/5 بروید ببینید ‘خائن,'” د Blasio گفت: با اشاره به یک 2019 جرم و جنایت درام در مورد زندگی و زمان از یک مافیا اراذل و اوباش ،

“حقایق اطمینان بخش” د Blasio می گوید در مارس 2

‘حقایق اطمینان بخش” شهردار نیویورک گفت: در مارس 2 کنفرانس مطبوعاتی در کنار رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

د Blasio افزود: “ما باید مقدار زیادی از اطلاعات در حال حاضر اطلاعات است که در واقع به ما نشان چیزهایی است که باید به ما بیشتر به دلیل آرام ماندن و رفتن در مورد زندگی ما” به طور معمول.

دفتر شهردار در حال هل دادن در برابر پیشنهادات که د Blasio عنوان مشکل است.

“هیچ کس در نظر گرفتن این مطلب به طور جدی از شهردار ما و مردم این شهرستان است. آن را نادرست نشان می دهد در غیر این صورت” Freddi گلدشتاین سخنگوی در د Blasio دفتر گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im