د Blasio: نیروهای جدید باید آماده برای ‘پناهگاه در محل سفارش

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: ساکنان این کشور بزرگترین شهرستان باید به طور جدی امکان یک پناهگاه در محل به منظور پایین آمدن در عرض 48 ساعت آینده.

“نیویورک باید آماده در حال حاضر امکان یک پناهگاه در محل سفارش” د Blasio گفت: در coronavirus کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه. “این اتفاق افتاده است نشده است, اما آن است که قطعا یک امکان در این نقطه است.”

“من معتقدم که تصمیم گیری باید در 48 ساعت آینده,” شهردار گفت.

شهر نیویورک یکی از بزرگترین غلظت از تایید coronavirus موارد در کشور است. از سه شنبه این 814 تایید موارد این ویروس حداقل هفت که منجر به مرگ با توجه به نیویورک تایمز.

د Blasio گفت: بدترین و در عین حال آمده است. (مرتبط: De Blasio به باشگاه می رود قبل از نیویورک Gov کومو خاموش همه آنها پایین)

“ما مطمئنا به هزاران موارد در هفته آینده,” او گفت:. “این است که مدتها قبل از ما ضربه 10,000 موارد که عبارت درست است.”

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو کرد و گفت: این موارد در دولت پیش بینی شده به اوج در 45 روز. این طرح نشان می دهد که این دولت است که 53,000 تخت بیمارستان و 3000 فشرده-تخت های مراقبت نیاز به 110,000 تخت بیمارستان و تا به 37,000 فشرده-تخت های مراقبت.

شش منطقه خلیج شهرستانها در کالیفرنیا اعلام کرد پناهگاه در محل سفارشات دوشنبه موثر بر برآورد 6.7 میلیون نفر است.

سفارشات خواهد شد که در محل حداقل تا مارس 7, مستقیم ساکنان به ماندن در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما اجازه افراد برای ترک به ارائه یا دریافت خدمات ضروری و فعالیت های.

یک پناهگاه در محل سفارش است که به عنوان سخت به عنوان یک مستند که منع مردم از ترک خانه های خود را مگر اینکه آنها را دریافت اجازه صریح از مقامات سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>