DC تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز پس از گارد ملی به نام در

جمعیت معترضان جمع شده بودند روز شنبه در واشنگتن برای یک شب دیگر از تظاهرات که عمدتا صلح آمیز است.

بیشتر ماهیت صلح آمیز از روز شنبه تظاهرات بود به طور قابل توجهی متفاوت از آن از تظاهرات که روز دوشنبه و سه شنبه که در آن تظاهر کنندگان حمله روزنامه نگاران و رو به خشونت مجادلات با پلیس است. 400 ملی Guardsmen اعزام شدند به پایتخت کشور برای چهارشنبه تظاهرات سیاسی گزارش شده است.

تظاهرات و شورش فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس مارس 25.

ادامه تظاهرات خشونت تبدیل شد در پایتخت کشور طی هفته های اخیر. Daily Caller خبرنگار شلبی Talcott شد حمله دوشنبه شب توسط تظاهر کنندگان که او را متهم بودن undercover افسر پلیس و تلاش برای چنگ زدن به تلفن خود را در حالی که او فیلمبرداری در “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه.”

گرافیتی حذف شد از سنت جان کلیسا شنبه پس از نقطه عطفی تاریخی تخریب شد توسط معترضان دوشنبه شب. کلیسا شده است یک هدف برای تخریب در طول جریان تظاهرات و به آتش کشیده شد در ماه گذشته.

پلیس همچنین راه اندازی یک حصار در اطراف کلیسا در انتظار یک شب دیگر از تظاهرات.

یک سی ساکن در گفتگو با Daily Caller, اخبار بنیاد در مورد تماس برای حذف تاریخی مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر کشور است.

“مجسمه نمی خواهید به تغییر هر چیزی … تاریخچه است که در حال حاضر نوشته شده است,” او گفت:. “ما باید به نوبه خود صفحه, که در آن است.”


مجسمه شده اند که سرنگون توسط تظاهر کنندگان شامل آثار توماس جفرسون, کریستوفر کلمبوس و مدنی قهرمان جنگ سرهنگ هانس کریستین Heg.

معترضان مجبور کردن یک خیابان واعظ که آمد به منطقه خارج از سنت جان کلیسا. پلیس همراهی واعظ به عنوان معترضان دنبال کرد و فریاد زد و او را با یک بلند گو حرف زدن.

“ما در اینجا در مورد دین” یک زن می گوید واعظ. “آن را به کلیسای من شرط می بندم پلیس اجازه سفید خود را در” او می گوید.

به عنوان پلیس همراهی مرد دور یک معترض به دنبال با یک بلند گو حرف زدن و بارها و بارها فریاد زد: “برو خانه!”

یک معترض گفت: Daily Caller, اخبار پایه و اساس است که او فکر می کند “ما نیازی مجسمه به یاد داشته باشید جنایات” که در تاریخ اتفاق افتاده است. “آنچه ما نیاز واقعی آموزش و پرورش از آنچه این افراد انجام داد.”

او گفت که اگر مجسمه در حال رفتن به جای آنها باید جایگزین با آثار کسانی که کمک به پایان دادن به برده داری. مهم نیست که اگر آنها سیاه یا سفید او افزود: به عنوان طولانی به عنوان آنها “صحبت می کنند به درست آرمان از آنچه در آن به معنی آمریکایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im