DC پدر و مادر را با کودکان به عنوان جوان به عنوان 9 ماه به آدامز مورگان کشیدن ملکه داستان ساعت

  • بیش از 50 نفر حضور داشتند صبح روز شنبه سی Drag Queen داستان ساعت با کشیدن ملکه “کیک.”
  • پدر و مادر و مراقبان آورده است که به فرزندان خود گفت: Daily Caller, اخبار پایه و اساس است که مشاهده آنها کشیدن ملکه داستان ساعت به عنوان یک فرصت برای معرفی کودکان به ایده های متنوع.
  • “این فقط صدا مانند یک بازی واقعا سرگرم کننده رویداد های مختلف, همه چیز برای انجام در صبح روز شنبه” یک مادر است که به ارمغان آورد 9 ماهه دختر به این رویداد گفت.

واشنگتن — مردم محلی جمع شده بودند صبح روز شنبه در واشنگتن دی سی به گوش دادن به کیک ملکه کشیدن آواز خواندن آهنگ ها و خواندن کتاب برای کودکان به عنوان جوان به عنوان 9 ماه.

بیش از 50 نفر حضور داشتند کشیدن ملکه داستان ساعت در خط Hotel DC جامعه در مرکز آدامز مورگان, d. C. رسمی کشیدن ملکه داستان ساعت میزبانی این رویداد با همکاری DC, کتابخانه عمومی, کتابخانه, سخنگوی Johnna Percell گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد شنبه.

کشیدن ملکه “کیک” عنوان خوانده شده کتاب های مختلف به سمت بالا از 30 کودک در این رویداد است. کیک صحبت در صدای عمیق و لباس پوشیدن کفش نقره ای یک جریان کلاه گیس صورتی استادانه درست شده آرایشی و پر تلالو سات ساز و برگ که در معرض بسیاری از کشیدن ملکه ،

“برای من در حال رشد در مثل زمان من در مقابل مانند در حال حاضر آن را مانند خیلی باحال است که ما قادر به گسترش همه افق را نشان دهد و چیزهایی که بچه ها دیده می شود قبل از” کیک گفت: DCNF پس از این رویداد.

بسیاری از کودکان برگزار شد در پدر و مادر خود را در آغوش طول داستان ساعت به عنوان آنها نمی تواند در عین حال راه رفتن و کودکان نوپا در این مراسم wobbled در اطراف در جلو صحنه به عنوان کیک به عنوان خوانده شده به آنها و رهبری آنها را در آهنگ.

کشیدن ملکه آغاز شده و با آهنگ “بیشتر ما با هم” تشویق پدر و مادر و کودکان به آواز خواندن همراه. کیک اقدام به خواندن کتاب “روز برفی” و دو کتاب دیگر قبل از پیشرو آنها در آواز “اگر شما خوشحال و شما آن را می دانم کف زدن دست خود را.”

تماشا کنید:

کشیدن ملکه داستان ساعت آغاز به عنوان طاقچه حوادث در سواحل غرب اما با گسترش به کتابخانه ها و مدارس در سراسر ایالات متحده رسمی کشیدن ملکه داستان ساعت سایت دارای بیش از 45 به طور مستقل عمل فصل در سراسر ایالات متحده از جمله در شهر نیویورک و دی سی و شیکاگو و همچنین بین المللی دو فصل در توکیو و در برلین.

حوادث طراحی شده بود حدود 45 دقیقه برای کودکان در سن 3 تا 8 سال در نظر گرفته شده و به تصرف تخیل کودکان و کمک به کودکان خود را کشف سیالیت جنسیتی از طریق “پر زرق و برق مثبت و unabashedly عجیب و غریب مدل های نقش” با توجه به کشیدن ملکه داستان ساعت رسمی وب سایت است.

کیک گفت: DCNF که کشیدن ملکه داستان ساعت را گسترش در سراسر ایالات متحده است “بزرگ است.” (مرتبط: چگونه کشیدن ملکه داستان ساعت گسترده در سراسر آمریکا)

“من فکر می کنم این خوب است که مردم باز هستند. این البته اختیاری برای هر کسی که می خواهد به بچه های خود را به آن” کیک افزود:

“من فکر می کنم آن را بزرگ برای دیدن این فرصت ها ظاهر.”

چند پدر و مادر و مراقبان آورده است که کودکان به این رویداد صحبت با DCNF و توضیح داد که آنها به نمایش کشیدن ملکه داستان ساعت به عنوان یک فرصت برای معرفی کودکان به ایده های متنوع.

“این فقط صدا مانند یک بازی واقعا سرگرم کننده رویداد های مختلف, همه چیز برای انجام در صبح روز شنبه گفت:” مادر محلی الن Nassey که به ارمغان آورد 9-ماه-پیر پسر الیاس به این رویداد است. “آن را به خوبی برای پیدا کردن چیزهایی را که جامعه محلی با هم.”

یکی دیگر از مادر محلی که او به ارمغان آورد 1-year-old daughter ماتیلدا گفت که او فکر می کند این رویداد “یک برنامه خوب” و ستایش آن “تنوع و فراگیر.”

“دوم این است که من یکی که من آورده ام او را به” مادر, Marisa کلاین توضیح داد. “او به عنوان مسن تر او می پردازد توجه بیشتر دوست دارد داستان و بنابراین آره ما را حفظ خواهد کرد.”

“من فکر می کنم آن را مانند یک چیز بزرگ که سی جوامع انجام دهد. این یکی از دلایل ما در این محله این است که ما مانند تنوع و جامعه” کلاین گفت.

کلاین “آیا اساسا مخالف” با کسانی که می گویند که آن را خوب است برای کودکان برای حضور در کشیدن ملکه داستان ساعت.

“من فکر می کنم دادن کودکان و نوجوانان به عنوان بسیاری از دیدگاه ها در جهان است که واقعا مهم است و من فکر می کنم که drag queens به ویژه در آموزش بچه ها مثبت و پذیرش” کلاین گفت. “کسانی که کاملا ارزش من می خواهم برای انتقال به دختر من است.”

Photo courtesy of Mary Margaret Olohan.

“کیک” کشیدن ملکه sang آهنگ ها و خواندن کتاب برای کودکان در صبح روز شنبه در واشنگتن حسن نیت ارائه میدهد عکس از مری مارگارت Olohan/ این DCNF

آدامز مورگان محلی مگ Dominguez که او به ارمغان آورد 1-and-a-half-year-old daughter Evangeline به کشیدن ملکه داستان ساعت گفت: او فکر می کند “فرصت های بیشتری که بچه ها گرفتن در معرض بهتر است.”

“این یک فرصت بزرگ است و راه های مختلف برای نشان دادن تنوع و افشای بچه ها به روش های مختلف بیان خود” Dominguez گفت.

بچه نگهدار آورده است که یک کودک به این رویداد توضیح داد که چگونه کودک “در زمان تماشای مردم mode.”

“او فقط در نظر گرفتن آن همه در” بچه نگهدار شین گفت که فرزند پدر و مادر آگاه بودند که کودک در این رویداد است. “من فکر می کنم این کمی متفاوت است چرا که او با پدر و مادر خود را به طوری که او احساس کمی خجالتی است.”

“من آن را دوست دارم چرا که من آشنا هستم با drag queens در زندگی شخصی من در این شب کنار چیزهایی که به عنوان بخشی از زندگی شبانه و در واقع صبحانه زندگی” اضافه شین که تنها ارائه یک نام. “من و بعد فورا رفت واز این فرصت را برای اجرا به یک ملکه کشیدن بر روی صحنه در یک کتابخانه.”

Percell ارائه شده خانواده ها از این فرصت برای دیدار با کیک و گرفتن عکس با کشیدن ملکه پس از داستان ساعت به پایان رسید. پدر و مادر منتظر در صف و وادار به فرزندان خود می گویند سلام و نشستن در کنار و گپی با کیک. برخی از کودکان مشتاقانه در زمان عکس با کشیدن ملکه در حالی که دیگران تردید و یا حاضر به انجام این کار.

یک زن مشاهده شده توسط DCNF بارها و بارها او را تشویق به گرفتن عکس با کیک. کودک چسبیده به مادرش پا و بارها و بارها سرش را تکان داد امتناع از گفتن سلام به کیک.

زمانی که مادر با صعود بر روی صحنه نشسته و خودش را در کنار کیک, دختر کمی بالا رفت و خودش نشسته کنار مادرش — که پس از آن ایستاده بود و تحت فشار قرار دادند به کودک نزدیک به کشیدن ملکه قبل از نشستن دوباره.

دختر کمی پس از شروع بازی با پر تلالو sequins در کشیدن ملکه رقص و لبخند زد در حالی که تصویر گرفته شده است.

“واکنش ها در سراسر طیف” کیک گفت: DCNF.

“من فکر می کنم که کودکان منظورم فقط با هر چیزی … آنها کودکان و نوجوانان” کشیدن ملکه گفت: با خنده. “من و بعد فورا رفت واز بود واقعا خوب واکنش, مانند,” اوه تو خیلی قشنگ,’ من و بعد فورا رفت واز بچه ها گریه — فقط … طیف.”

Percell در مقایسه با کودکان بودن مطمئن نیستید و یا می ترسم از drag queens به کودکان بودن مطمئن نیستید و یا ترس از بابا نوئل.

“این کاملا بستگی به فرزند” Percell گفت. “کتابخانه های مختلف داستان زمان که در آن ما را در یک عملکرد.”

“هر زمان کسی وجود دارد کمی متفاوت به دنبال یک بچه ممکن است واکنش نشان می دهند. شما می دانید فکر می کنم از عکس گرفتن با بابا نوئل” کتابخانه سخنگوی خود ادامه داد.

این سی Drag Queen داستان ساعت فصل ها پاسخ نمی دهند به DCNF درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>