در طول روز و اواخر شب نشان می دهد رفتن بدون مخاطبان زنده با توجه به کروناویروس

NBC, CBS و دیگر مستقر در نیویورک را نشان می دهد چهارشنبه اعلام کرد آنها خواهد بود رفتن بدون مخاطبان زنده به عنوان یک “اقدام احتیاطی” در برابر coronavirus.

“ایمنی از مهمانان و کارکنان اولویت ما است” ان بی سی مشترک در بیانیه ای به خبرنگار هالیوود در مورد نگرانی های بیش از coronavirus. “به عنوان یک اقدام احتیاطی شروع دوشنبه, مارس 16, ما تصمیم به تعلیق مخاطبان زنده برای Tonight Show Starring Jimmy Fallon و اواخر شب با Seth Meyers.” (مرتبط: Pearl Jam به تعویق انداختن تور آمریکای شمالی بیش از رشد Coronavirus نگرانی)

“هر راهنمایی از شهر نیویورک مقامات این شرکت امیدوار است به انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش میزان انتقال در جوامع ما” در این بیانیه اضافه شده است. “ما را در ادامه فیلمبرداری در خود برنامه منظم و در حال حاضر وجود خواهد داشت هیچ تاثیری در تاریخ های هوا.” (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

این لیست شامل ان بی سی “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” و “آخر شب با Seth Meyers,” CBS’ “The Late Show With Stephen Colbert” کمدی سنترال “نمایش روزانه با Trevor Noah,” TBS’ “Full Frontal با سامانتا زنبور عسل” HBO “در هفته گذشته امشب” و براوو را “سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند” را تمام نوار کاست و بدون یک استودیو از بینندگان. (مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

CBS مشترک در بیانیه ای اعلام کرد که “این حرکت است که ساخته شده از فراوانی از احتیاط در مورد گسترش COVID-19 ویروس و عدم اطمینان از وضعیت آینده هفته.”

Comedy Central مشترک بیانیه ای مشابه به این تصمیم به هیچ مخاطبان استودیو برای ترور نوح اواخر شب نشان می دهد.

پیش از آن در روز NBC و ABC اعلام کرد قصد دارد به حالت تعلیق در مخاطبان زنده برای انواع مختلفی از خود نشان می دهد از جمله “صبح بخیر امریکا” “امروز” “مشاهده” و “زندگی با کلی و رایان.”

“به عنوان یک اقدام احتیاطی, شروع, فردا, سهشنبه, مارس 12, ما تصمیم به تعلیق مخاطبان زنده برای ‘امروز’ و ‘امروز با هدی & جینا و دوستان,'” سخنگوی NBC گفت صفحه شش.

“هر راهنمایی از شهر نیویورک مقامات این شرکت امیدوار است به انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش میزان انتقال در جوامع ما” فرد اضافه شده است. “ما را در ادامه فیلمبرداری در خود برنامه منظم و در حال حاضر وجود خواهد داشت هیچ تاثیری در تاریخ های هوا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de