Dave Chappelle جدید ویژه ‘8:46’ دردناک است قدرتمند و ناراحت کننده در زمان

Dave Chappelle جدید کمدی ویژه “8:46” منتشر شد جمعه صبح و باور نکردنی است.

عنوان ویژه نشان دهنده مقدار زمان پلیس افسر درک چوین گفته kneeled بر گردن جورج فلوید قبل از مرد وحشتناک, مرگ, که مجموعه ای عظیم شورش ها و تظاهرات در سراسر امریکا است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

مردمی کل ویژه مرتبط, زیر, و من قصد ندارم به حفاری به آن خط به خط. در اینجا چیزی است که من می گویم. همه ما می دانیم Dave Chappelle قدرتمند و با نفوذ فرد است. بله او یک کمدین اما او خیلی بیشتر از فقط که.

او در زمان عکس در هر کس در این ویژه. او را پاره پاره پلیس, لازم, لیمو, Candice Owens مشهور است که می خواهند توجه در طول این دوران سخت و بسیاری از افراد است. آن را قدرتمند و دردناک برای شنیدن در زمان و آن را بسیار ناراحت کننده در زمان های دیگر. به طور کلی آن چیزی است که هر کس باید ببینید.

بنابراین آیا به نفع خودتان و کلیک کنید بازی در ویدیو زیر. شما ممکن است مانند آنچه را که می شنوید اما آن را هنوز هم ارزش گوش دادن به.

من قصد ندارم به هر خط Chappelle گفت. آن را برای شما تصمیم می گیرید آنچه شما موافقم و آنچه که شما نمی.

آنچه من می گویم این است جرات Chappelle به انتشار یک ویژه مانند که در طول یک زمان مثل این امریکا است که به سادگی غیر واقعی است. او ممکن است قهرمان ما سزاوار اما او را لعنت مطمئن شوید که یکی از ما نیاز دارند.

اجازه دهید ما می دانیم آنچه شما فکر می کنید در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im