عزیزم: رئیس جمهور تهمت حقوق و دستمزد کاهش مالیات بهترین محرک در این زمان بحران

رئیس جمهور Donald J. Trump فشار برای تعلیق مالیات بر حقوق و دستمزد به موقع و مورد نیاز در این زمان بحران. راست متمایل اقتصاددانان معتقدند که کاهش مالیات هستند بهترین راه برای تحریک اقتصاد, چرا که آن را نگه می دارد پول بیشتری در دست شهروندان و نگه می دارد دولت از کسب و کار از چیدن برندگان و بازندگان با کمک مالی و یارانه ها. کنگره خواهد بود هوشمند به حذف مالیات بر حقوق برش لایحه به رئیس جمهور میز تا پایان هفته آینده.

کاهش مالیات ها روی میز, هنوز هیچ چیز دموکرات ها در حال حاضر مقاومت در برابر این کمک. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی با توجه به فاکس نیوز “این ایده به طور موقت انجام دور با مالیات بر حقوق و دستمزد در سفارش به اقتصاد آمریکا افزایش آن را به عنوان تلاش نگرانی بیش از شیوع کروناویروس.” آن را در طولانی برای حزبی دموکرات را محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد. طنز از دست داده است در این واقعیت است که مجلس نانسی پلوسی) کاهش یافت و بیش از همه خودش به ستایش دو ماه تمدید مالیات حقوق و دستمزد کاهش در سال 2011 زمانی که او گفت: “مردم آمریکا صحبت کردن به طور واضح و تشکر به رئیس جمهور اوباما را رهبری 160 میلیون آمریکایی ادامه خواهد داد برای دریافت حقوق و دستمزد خود را کاهش مالیات – نزدیک به 40 دلار در هر چک در جیب خانواده به طور متوسط.” مخالفان به وضوح حزبی و در عین حال یک راه وجود دارد برای سنا برای قرار دادن برخی از فشار بر مجلس برای تصویب یک لایحه است.

یک راه این است که یک مجلس مانور.

تحت قانون اساسی این خانه دارای اقتدار به سرچشمه صورتحساب مالیات. هر گونه کاهش مالیات لایحه که سرچشمه در سنا خواهد بود “آبی تضعیف” توسط خانه – ویژگی های راه خانه با استفاده از قانون اساسی به عنوان قدرت رد سنا سرچشمه مالیات است. در عین حال اگر سنا با استفاده از یک خانه-تصویب لایحه مالیات آنها می تواند استفاده از آن به عنوان یک قانون گذاری خودرو به گزاف گویی یک لایحه کاهش مالیات برای خانه. در حال حاضر در مجلس سنا تقویم یک لایحه H. R. 1957, قانون اصلاح قانون درآمد داخلی از سال 1986 به نوسازی و بهبود خدمات درآمد داخلی و برای مقاصد دیگر. لایحه اصلاح قانون مالیات و باید واجد شرایط به عنوان یک لایحه مالیات برای بازگشت به خانه و نه رد به عنوان یک آبی لغزش. احتمال زیاد وجود دارد دیگر لوایح در مجلس سنا تقویم است که باید به تصویب مجلس و شامل مقررات مالیاتی برای سنا به استفاده از به ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات بر حقوق برش بیل.

راه دیگر این است که فقط با تصویب لایحه مالیات و ارسال آن به خانه و اجازه دهید آنها را آبی لغزش این لایحه نشان دادن آنها می ترسند از این بحث است. سود اضافه شده است که به نیروی حزب دموکرات به filibuster این لایحه است که نشان می دهد رای دهندگان آمریکا که حزب دموکرات در حال مقاومت در برابر کاهش مالیات برای کارگران است.

تمام موارد بالا ارجاع و تاکتیک خواهد تحت فشار قرار دادن آمریکا برای حرکت یک لایحه است. آنها به احتمال زیاد نمی خواهد و در عین حال از آن است که یک راه عالی برای نشان دادن تفاوت اساسی بین یک حزب است که می خواهد برای کمک به مردم با مشکلات اقتصادی به عنوان یک نتیجه از coronavirus و کسانی که نمی – دموکرات ها.

Peter J. فرارا سابق کاخ سفید از سیاست های توسعه تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان و یک دانشیار معاون دادستان کل ایالات متحده تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش به من اشاره کرد که برش مالیات بر حقوق و دستمزد را تشویق مردم به کار بیشتر. است که سود اضافه شده به حقوق و دستمزد مالیات تعلیق در کوتاه مدت. مزایای دیگر برای هدف قرار دادن منافع سوی کارگران به جای استفاده از یک محرک به عنوان وسیله ای برای انتقال ثروت به شرکت هایی که در حال مبارزه. ایالات متحده و شهروندان کشورهای دیگر را تقاضا مشکل به دلیل مصرف کنندگان صرف پول در سفر برخی کالاهای مصرفی و احتمالا نیاز بیشتر برای مراقبت های بهداشتی.

هدفمند امداد مالیاتی بهترین راه برای مقابله با اقتصادی آسیب های ناشی از کوروناویروس. وقت آن است که برای جمهوری خواهان به گام تا خود را بازی سیاسی و نیروی برخی از آرا رئیس جمهور ایده درخشان در دو هفته آینده هنگامی که آن را به حداکثر تاثیر اقتصادی و سیاسی تاثیر اگر دموکرات ها بلوک امداد مالیاتی.

برایان عزیزم سابق مشاور و Sr. ارتباطات مدیر بهداشت ، رند پل (R-KY).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de