Dana Perino شناور ‘2nd نیروی کار به تمرکز بر بازگشایی اقتصاد و به نظر می رسد برگ برنده را دوست دارد ایده

ایسنا شخصیت و سابق مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, Dana Perino شناور این ایده از یک “2nd نیروی کار” است که کشف بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و به نظر می رسد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد ایده.

“من فکر می کنم ما نیاز به یک 2nd نیروی کار مونتاژ در جهت POTUS به نگاه به آینده برای بازگشایی اقتصاد” پرینا توییتی در روز جمعه. “ساخته شده بگمارند/دو حزبی مخلوط از کارشناسان در سراسر شعبات به طوری که ما را توصیه ها و برنامه ریزی – اجازه 1st گروه ضربت تمرکز بر بحران در حال حاضر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه را بازتوییت کرد پرینا پست همراه با پیام “ایده خوبی دانا!”

در حالی که مبارزه مداوم coronavirus همه گیر شده است تمرکز فعلی نیروی کار بسیاری از جمله رئیس جمهور تهمت خود ابراز نگرانی کرده اند که در جریان خاموش شدن ناگهانی می تواند منجر به درد و رنج است که می تواند سبقت گرفتن هر چیزی این ویروس می تواند باعث.

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson اختصاص داده شده تقریبا 10 دقیقه از جمعه شب نشان می دهد به سوال حکمت اجازه می دهد به خوبی معنی اما یکسونگری پزشکی حرفه ای مانند دکتر Fauci به تصمیم گیری است که می تواند باعث درد و رنج بی حد و حصر برای میلیون ها نفر. (مرتبط: تاکر سوالات شدت از خاموش کردن استراتژی: اگر ” ما می خواهم به تصویب رسید بیشتر مرسوم پاسخ به این اپیدمی?’)

به کارلسون میلیون ها نفر “از کار و خیره در فقر” است یک “فاجعه بسیار بزرگتر از این ویروس خود را با هر اندازه گیری.”

“تونی Fauci مناسب و معقول به عنوان او ممکن است می توانید ببینید که چرا او فکر نمی کند که آن را شغل خود را به آن را ببینید” کارلسون ادامه داد. “اما حتی یک پزشک باید قادر به فکر می کنم فراتر از مدل های. پاسخ ما به کروناویروس می تواند به نوبه خود این را به مراتب فقیرتر ملت است. کشورهای فقیر هستند ناسالم کشورها همیشه و همه جا. در کشورهای فقیر مردم مردن از درمان بیماری است. در کشورهای فقیر مردم به مراتب بیشتر در معرض خطر مبهم ویروس ها مانند یکی از ما در حال مبارزه در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>