دن Crenshaw می گوید: “به خوبی هماهنگ’ شورش های طراحی شده برای نگه داشتن آمریکایی ها گروگان تا زمانی که شما به آنها قدرت’

تگزاس جمهوری خواه در کنگره دن Crenshaw گفت که “جناح چپ” خشونت در شهرهای ایالات متحده است “هماهنگ” برای برگزاری آمریکایی “گروگان” به منظور به دست آوردن قدرت از طریق دموکراتیک ،

ظاهر می شود در فاکس نیوز’ “داستان با Martha MacCallum” در واکنش به خشونت جاری در پرتلند و دیگر شهرهای Crenshaw گفت: بینندگان را به “آرام و یک گام به عقب و نگاهی به تصویر بزرگ است.”

“چه هستند که ما میبینند ؟” تگزاس کنگره خواسته فصاحت. “من فکر می کنم اساسی آنچه که ما در حال دیدن یک بحران گروگانگیری. شما یک مقدار زیادی از خشونت جناح چپ اوباش, Antifa اوباش و گفت که اگر شما به ما قدرت اگر شما نمی دهد ما سیاسی جناح های حزب دموکراتیک قدرت ما میخوایم نگه داشتن وحشت خود را از شهرستانها.”

تماشا کنید:

Crenshaw خود توضیح داد که مشاجره antifa را “جناح سیاسی است که حزب دموکرات” با اشاره به این که “دموکرات نمی تواند برای زندگی آنها را محکوم antifa و این خشونت اوباش.” او سپس با اشاره به چند نمونه.

“این که آیا آن است که sugarcoating رفتار خود را به عنوان اغلب مسالمت آمیز یا جری Nadler گفت antifa یک اسطوره است. به یاد داشته باشید اریک Swalwell گفت که او هرگز از شنیده می شود antifa. به یاد داشته باشید فرماندار واشنگتن حاضر به حتی اذعان کرد که CHAZ وجود داشته ، الگویی در اینجا وجود دارد.”

“و در اینجا یکی دیگر از چیزی که” او گفت:. “شما نگاه کنید در کلمات از نانسی پلوسی. او چه می گویند ؟ او می گوید: شما می دانید که این همه تهمت گسل. اگر ما در قدرت هیچ یک از این جناح چپ تروریسم می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر. بنابراین پیام خود را در حال آمدن است از زوایای مختلف اما آن را بسیار به خوبی هماهنگ شده و آن این است: آنها در حال رفتن به نگه داشتن شما را به گروگان نگه داشتن شما مردم آمریکا گروگان تا زمانی که شما به آنها قدرت است.” (مرتبط: بهداشت ، تام پنبه: انکار Antifa در پورتلند است مانند “انکار وجود مخازن آمریکایی در بغداد’)

تگزاس کنگره گفت که اثبات استدلال خود را در این واقعیت نهفته است که به طور معمول معترضان “نوعی از تقاضا است.”

“چیزی وجود دارد که توقف اعتراض خود را شاید یک تغییر سیاست” او به این نتیجه رسیدند. “اما که هرگز اتفاق می افتد. حتی زمانی که پورتلند defunds خود پلیس آن را متوقف نمی اوباش. آنها همچنان به دلیل این قدرت است که آنها پس از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>