دن Richard Shaw: چینی مبلغان یافت ‘ما نقطه ضعف” در “هویت سیاست” رسانه “احمقها مفید’ بازی همراه

فاکس نیوز نویسندگان دن richard shaw لعنتی رسانه ها برای سقوط برای “چینی سرگی لاوروف” به “پنهان کردن منشا” از coronavirus بیماری همه گیر.

ظاهر می شود در پنج شنبه شب “Watters جهان” سابق سرویس مخفی عامل مورد بحث تلاش های چینی “برای جدا کردن کلمه چین از ویروس” با رادیو فردا میزبان جسی Watters.

تماشا کنید:

“چه خیره کننده در اینجا این است که چگونه به راحتی این احمقها مفید از رسانه ها و هرگز این اصطلاح شده است مفید تر از اکنون تا چه ما می دانیم که به صراحت به چینی تبلیغ تلاش برای پنهان کردن, پنهان کردن منشاء این ویروس” richard shaw گفت.

فاکس نیوز از عوامل ذکر شده دیگر ویروس ها پس از نام مکان مبدا از جمله اسپانیایی آنفولانزا و سرخک آلمانی. “چینی ها یافت می شود ما نقطه ضعف هر چند. آنها دریافتند سیاست هویت یک سلاح مورد استفاده توسط چپ و مردم در رسانه ها به هر کسی با چماق زدن گفتن حقیقت است.”

“این است که در مورد یک نام” او ادامه داد. “من اهمیتی نمی دهند چه با شما تماس damn thing. آن را در مورد یک نام. این است که در مورد آزادی صحبت می کنند حقیقت است. و چینی ها می دانند که آنها می توانید تسلیحاتی ما توانایی استفاده از رسانه های ما برای دریافت همه ما را به سکوت خودمان اجازه دهید به حقایق محو کردن و تخلیه در اینجا به طوری که پاسخگویی است و تا به حال هرگز.”

تماس با رسانه ها “احمقها مفید,” richard shaw خواسته آنها را به “توقف تسهیل این مسخره تبلیغات تلاش و فقط حقیقت را بگویید.” (مربوط به: ‘چرا از آن است که یک نژادی لکه دار?’: همه چیز Testy زمانی که Martha MacCallum چالش های آسیایی ساندرز در ‘چینی Coronavirus’)

“به نظر می رسد مانند رسانه اولویت در حال حاضر شماره یک پیشرفت چینی تبلیغات شماره دو غوطه دادن در مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شماره سه, شاید یک بار در در حالی که برخی از اطلاعات دقیق در مورد واقعا چه چیزی تبدیل به نه تنها یک بحران بهداشت و درمان اما بحران مالی و اقتصادی نیز گفت: richard shaw قبل از اینکه بدونم که اگر رسانه ها “فکر می کردم هر کدام از این طریق” با توجه به چالش هایی که در این نقطه توسط آمریکایی ها عادی است.

“و برای آزادی بیان ما در حال رفتن به معرض چینی اربابان در مورد چگونه ما رسیدن به پایین از حقیقت در مورد چگونگی این طاعون به هر طریقی بود در جهان است,” او به این نتیجه رسیدند. “من آن را ببخشید. من ترک کار من برای اولین بار من آن را انجام نمی, هیچ راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>