د.ل. هیولی: کنیه است ‘دقیقا مثل’ ترامپ، می افزاید : رپ است به راحتی بیمار هنگامی که آن را در خدمت هدف خود را’

کمدین دی.ال هیولی گفت که کنی وست “دقیقا ً شبیه” رئیس جمهور دونالد ترامپ است و پیشنهاد کرد که رپر “به راحتی بیمار است وقتی که به هدفش خدمت می کند.”

“شکی نیست که او [غرب] از برخی از سطح بیماری روانی رنج می برد، اما به همین دلیل او misogynistic نیست، این دلیل نمی شود که او بی احترامی به تاریخ ما، 57 ساله کمدین در طول حضور خود را در “فانروم زنده” مشترک است. در مقاله ای که دوشنبه منتشر شد، نظرات توسط صفحه شش مورد نظر قرار گرفت. (مرتبط: کنیه غرب بحث اعتیاد به پورنو و آرمان های ریاست جمهوری خود را)

پخش:

“کنیه وست، شما مجبور نیستید که از نظر روانی بیمار باشید تا ستاره ای را روی برده داری قرار داده و او به طور مداوم این کار را انجام می دهد که آیا هریت توبمن است، وقتی او را انکار کرد، چه در مورد برده ها صحبت می کند.” (مرتبط: کنیه نتواند در انتخابات ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی به عنوان خانواده و دوستان به گزارش نگران او)

هیولی ادامه داد، در حالی که او توضیح داد که “او [کنیه] بیمار روانی است که او در مورد هر گروه دیگری از مردم صحبت می کند. او در مورد افرادی صحبت می کند که می داند می تواند با آنها فرار کند، و بعد آنقدر بیمار نیست که در انجمن سیاسی تلاش کند که یک برهم زن باشد.”

او نبايد به اندازه اي بيمار باشه که 5 ميليون دلار پول در پرداخت هاي PPP بگيره، پس به نظر مياد وقتي که به هدفش خدمت کنه به راحتي بيمار هستن

او افزود: «من فکر می کنم که او، برای من، کنیه وست دقیقاً شبیه دونالد ترامپ است، بنابراین این منطقی است که آنها جذب یک دیگر شوند» هر دو بداخلاقن، هر دو نیمه خدا هستن

پس از آن است که رپر 43 ساله در 4 ژوئیه اعلام کرد برنامه های خود را برای انتخابات 2020 برای ریاست جمهوری را اجرا کنید. گزارش ها از زمانی که کانیه با مسائل “سلامت روانی” سر و کار داشت، که به دنبال یک سری از توییت های حذف شده از غرب، یکی از جمله این که او در تلاش بود تا همسر کیم کارداشیان طلاق بگیرد، نشان داده شده است.

او بعداً در داستان اینستاگرام خود نوشته است که به “اختلال دو قطبی” شوهرش می پردازد.

ستاره واقعیت نوشت: «هر چند که بسیاری از شما می دانید، کنیه اختلال دو قطبی دارد. هر که این یا دوست داشتنی در زندگی خود را که می کند، می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک است آن را درک است.

“من هرگز به طور عمومی در مورد چگونگی این موضوع در خانه ما را تحت تاثیر قرار صحبت می کنند چرا که من بسیار محافظت از فرزندان ما و حق کنیه به حریم خصوصی زمانی که آن را به سلامت او می آید، “او افزود. اما امروز، احساس می کنم که باید به خاطر ننگ و تصورات غلط در مورد سلامت روان در مورد آن اظهار نظر کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im