گردباد ‘Amphan’ به ریزش زمین در چهارشنبه lakhs تخلیه در بنگال Odisha

توسط PTI

کلکته: Super cyclone ‘Amphan’ ضعیف به روش بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای بیش از غرب و مرکزی خلیج بنگال بعد از ظهر سه شنبه به عنوان آن را به سمت نورد هندی در سواحل بنگال و Odisha که در آن lakhs از مردم تخلیه شدند از مناطق آسیب پذیر و معطوف به ایمنی, مقامات گفت.

دو کشور در آماده باش هستند به عنوان طوفان قراردادن بالا و سرعت باد باعث باران در نقاط مختلف Odisha.

هند هواشناسی بخش (IMD) بولتن گفت: طوفان دراز محور بیش از غرب و مرکزی خلیج بنگال حدود 520 متر در جنوب پردیپ در Odisha و 670 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Digha در غرب بنگال.

آن را در حال حرکت شمال-northeastwards در سرعت 14 kmph. West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: حدود سه لاخ مردم شده اند تخلیه از مناطق ساحلی در دولت است. Evacuees او گفت: منتقل شده به سیکلون پناهگاه است.

مقامات اما متوجه مشکل آنها می تواند در تامین اجتماعی فاصله هنجارها در این پناهگاه در کشور است که شاهد افزایش COVID-19 نفر در طول چند روز گذشته.

طوفان Amphan در خلیج بنگال است.

“در واقع وجود خواهد داشت برخی از مشکلات اما ما اطمینان خواهد داد که اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود در طوفان مراکز,” او گفت:.

بانرجی گفت: او را به صحبت کردن و راه آهن و بخواهید آن را به اجرا نمی Shramik قطار ویژه به دولت برای بازگرداندن کارگران مهاجر از روز شنبه تا پنج شنبه صبح به عنوان یک اقدام احتیاطی.

Odisha است در حالت آمادگی برای تخلیه حدود 11 لاخ زندگی مردم در مناطق آسیب پذیر, مقامات گفت.

این روند در حال حاضر آغاز شده و به تعداد نامشخص از مردم شده اند پناه در طوفان مراکز.

مناطق ساحلی شمال و جنوب 24 Parganas و شرق Midnapore از جمله محیط زیست شکننده Sundarbans در غرب بنگال در صورت یک تهدید جدی از آبگیری و آسیب قابل توجهی به زندگی و اموال.

“Evacuees قرار داده شده است تا در طوفان پناهگاه مدارس و کالج ها.

تجربه ما در مقابله با طوفان Fani و بلبل در سال گذشته خواهد بود به خوبی مورد استفاده قرار” دولت فاجعه وزارت وزیر جاوید خان گفت.

دولت در نظر COVID-19 همه گیر است توزیع بیش از دو لاخ ماسک در میان آسمان و تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) شده اند دست به وضعیت امداد رسانی نیروی (SDRF) پرسنل مستقر در مناطق آسیب پذیر یک مقام ارشد گفت.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه خطاب به رئیس وزرای, West Bengal و Odisha — Mamata بانرجی و نوین Patnaik–و مطمئن باشید آنها از همه ممکن است کمک به مقابله با این وضعیت در انتخابات گفت: در دهلی نو.

‘Amphan’ تبدیل شده بود به یک سوپر سیکلون از طوفان بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای در روز دوم مانند طوفان گرمسیری بیش از خلیج بنگال در دو دهه قبل تا حدودی enfeebled.

Odisha بود شده از انگلیسی توسط یک سوپر گردباد در سال 1999 بود که ادعا کرد حدود 10000 زندگی می کند.

به عنوان “Amphan’ rumbled به سمت هند خط ساحلی اثر احساس شد در پوری, Kendrapara, Jagatsinghpur و خوردا مناطق Odisha که شاهد نور باران و وزش باد.

هر دو مجموعه به تشدید بیش از سه شنبه و چهارشنبه.

این طوفان به احتمال زیاد به ریزش زمین بین Digha برخی از 180 کیلومتری جنوب کلکته در غرب بنگال و Hatiya سلیمان در بنگلادش روز چهارشنبه بعد از ظهر.

حداکثر پایدار سرعت در زمان ریزش زمین است به احتمال زیاد در محدوده بین 155 و 165 kmph, gusting به 180 kmph.

آی مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفت: پس از طوفان است که به تدریج تضعیف تاثیر آن بعید است که بسیار شدید در Odisha.

اما مناطق ساحلی مانند Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak و بلسر به احتمال زیاد به ضرب و شتم توسط باران های سنگین و سرعت بالا بادها از سه شنبه شب گفت.

چهارده تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی هر یک متشکل از 45 نفر از پرسنل و 20 واحد از Odisha فاجعه اقدام سریع نیروی (ODRAF) مستقر شده اند در این مناطق به احتمال زیاد به ضربه می شود.

“حدود 4000 SDRF پرسنل نظارت بر عملیات تخلیه.

تمام ماهیگیران جامعه خواسته شده است نه به سرمایه گذاری به دریا برای دو روز آینده و کسانی که در دریا شده اند خواست برای بازگشت” یک مقام رسمی از, West Bengal, مدیریت بحران, اداره گفت.

امداد از جمله مواد غذایی خشک و کارگران شده اند و اعزام به مناطق ساحلی است.

پاسخ سریع تیم متشکل آموزش دفاع مدنی داوطلبان و وسایل نقلیه با ایمنی دنده در حال حاضر به مناطق.

دولت عملیات اضطراری مرکز در دبیرخانه است که در تماس مداوم با exigency واحد در مناطق, او گفت:.

دولت وزارت جنگل است در ضمن تشکیل تیم های واکنش سریع به اطمینان حاصل شود که ببرها از Sundarbans در South 24 Parganas نمی ولگرد به نزدیکی شهرک های انسانی است.

رئیس حیات وحش سرپرست راوی کانت سینها گفت: اتاق کنترل راه اندازی شده است در Gosaba به نظارت بر وضعیت در جنگل های حرا round-the-clock.

واکنش سریع تیم مستقر شده اند در Sajnekhali و Jharkhali در South 24 Parganas با tranquiliser اسلحه شبکه و سرعت قایق به مذاکره creeks در هنگام ضرورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de