طوفان Amphan ممکن است به تضعیف قبل از ریزش زمین بین غرب بنگال و بنگلادش سواحل

توسط اکسپرس سرویس خبری

BHUBANESWAR: هند و هواشناسی بخش (آی) روز یکشنبه گفت: شدید طوفان بهداشت حرفه ای ‘Amphan’ را در دامن Odisha ساحل و حرکت سریع در سراسر شمال غرب خلیج بنگال و عبور از غرب بنگال – سواحل بنگلادش روز چهارشنبه به عنوان یک ‘بسیار شدید طوفان گرمسیری.’

ملی گفت: پیش بینی طوفان هم تشدید خواهد شد به یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای در 12 ساعت بعد و حرکت به آرامی به شمال در 24 ساعت آینده.

“Amphan حرکت خواهد کرد شمال و سپس کج شمالی-northeastwards و حرکت سریع در سراسر شمال غرب خلیج بنگال است. آن را در غرب بنگال-بنگلادش سواحل بین ساغر جزیره (WB) و Hatiya جزیره (بنگلادش) در چهار شنبه بعد از ظهر و یا شب به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای” گفت: Bhubaneswar هواشناسی مرکز دانشمند Umasankar دس.

طوفان خواهد شد و سپس شدت به بسیار شدید سیکلون طوفان در خلیج بنگال اما تضعیف قبل از ریزش زمین.

تحت تاثیر بارش باران های سنگین است به احتمال زیاد به رخ می دهد در مکان های جدا شده بیش از Gajapati, Ganjam, پوری, Jagatsinghpur و Kendrapara مناطق در روز دوشنبه. نور متوسط بارندگی یا thundershower فعالیت انتظار می رود که در بسیاری از نقاط ساحلی Odisha مناطق و کرپوت و Rayagada علاوه بر این در یک یا دو مکان در مناطق باقی مانده از این دولت در طول این دوره است.

در حالی که نارنجی اخطار صادر شده است برای بارش باران های سنگین در چند مکان در نوار ساحلی منطقه Odisha در روز سه شنبه سرعت را انتخاب کنید تا از شنبه همراه Odisha ساحل.

“بادها رسیدن به 160 کیلومتر/ساعت به 170 کیلومتر/ساعت و gusting تا 190 کیلومتر/ساعت رخ خواهد داد بیش از بخش های شمالی و مرکزی خلیج بنگال و مجاور شمال خلیج بنگال در روز سه شنبه. بادها gusting تا 180 کیلومتر/ساعت را غلبه بر شمال خلیج بنگال در روز چهارشنبه گفت:” داس.

این ملاقات در دفتر صادر کرده است یک هشدار و توصیه ماهیگیران به سرمایه گذاری به دریا همراه Odisha coast, از شنبه. کسانی که در دریا شده اند خواست برای بازگشت جمعه شب. سیستم ذخیره محور مورد 980 متر در جنوب پردیپ در 11.30 صبح روز یکشنبه.

خصوصی پیش بینی آب و هوا Skymet گفت: “در حال حاضر طوفان ردیابی به سمت شمال و آن را ادامه خواهد داد به حرکت در جهت شمالی برای 24 ساعت دیگر.”

پس از آن انتظار می رود به کج در شمال-شمال شرق جهت باد و باران سیل آسا به نظر می رسد بیش از بنگلادش در اطراف مارس 21 شب. سرعت در زمان ریزش زمین انتظار می رود که حدود 140 کیلومتر/ساعت به 150 کیلومتر/ساعت و gusting تا 170 متر/hr آن اضافه شده است.

در ضمن 15 ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) تیم مستقر شده اند در 10 ولسوالی از جمله ساحلی پوری, Ganjam, Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak و بلسر به رسیدگی به هر گونه وضعیت اضطراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de