توسط PTI

دهلی نو: مرکز منتشر کرده است 1,000 تومان کرور روپیه به غرب بنگال دولت به عنوان اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا و یک تیم از اتحادیه دولت نیز سفر دولت به زودی به ارزیابی خسارت ناشی از طوفان Amphan.

نجات و انجام عمليات امداد در بنگال غربی مطرح شد و در جلسه مدیریت بحران ملی کمیته (NCMC) به ریاست کابینه وزیر راجیو Gauba در اینجا در روز دوشنبه.

به عنوان اعلام شده توسط نخست وزیر پس از نظر سنجی های هوایی و بررسی تلاش های امدادی با, West Bengal وزیر Mamata بانرجی مبلغ 1,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر منتشر شده است به دولت یک بیانیه رسمی گفت.

وزارت امور ارسال خواهد شد تیم به این دولت به زودی به ارزیابی خسارت ناشی از طوفان آن اضافه شده است.

در ادامه با هماهنگی تلاش ها و اقدامات مرمت در مناطق غرب بنگال تحت تاثیر “Amphan” این NCMC ملاقات برای پنجمین بار در ارتباط با فاجعه طبیعی.

رئیس دبیر West Bengal تشکر مرکز برای پشتیبانی ارائه شده برای تسکین و ترمیم.

بازسازی قدرت و مخابرات زیرساخت اعلام شد به یک اولویت در طوفان-مناطق آسیب دیده از دولت است.

در حالی که مخابرات اتصال بازسازی شده است در بسیاری از مناطق آسیب به قدرت محلی شبکه توزیع تحت تاثیر بازسازی کامل عرضه در برخی از مناطق.

مرکزی سازمان های مستقر در این تلاش همراه با تیم های از کشورهای همسایه ،

در همین حال ارتش نیز به خدمات فشرده در کلکته به کمک در جاده گواهی عدم سوء پیشینه, همراه با تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیرو و دولت در واکنش به این فاجعه زور.

توجه به پیشرفت در کار مرمت کابینه وزیر توصیه می شود که قدرت کامل اتصال به خدمات مخابراتی و تامین آب آشامیدنی نیاز به بازسازی بر اساس اولویت.

مرکزی سازمان آماده ارائه هر گونه کمک بیشتر که ممکن است مورد نیاز توسط دولت است.

کافی سهام foodgrains نگه داشته شده است آماده برای عرضه است.

کابینه دبیر همچنین پیشنهاد کرد که غرب بنگال دولت ممکن است خود را نشان می دهد اضافی مورد نیاز در صورت وجود و کارگردانی افسران مرکزی وزارتخانه ها و سازمان ها به کار در هماهنگی نزدیک با دولت به ارائه تمام کمک نیاز در اسرع وقت.

غرب بنگال دبیر کل شرکت در NCMC جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

افسران ارشد از وزارت امور, قدرت, مخابرات, مواد غذایی و توزیع بهداشتی آب آشامیدنی و بهداشت ان دی ام ای و NDRF نیز در جلسه حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im