طوفان Amphan کمک کلاهبرداری: TMC اخراج رهبران حزب; BJP شاخص تورم مصرف کننده(M) بحث سختی بیش از حد

توسط PTI

کلکته: به تظاهرات ادامه داد: در بخش هایی از غرب بنگال بیش از اتهام سوء استفاده از جبران پولی به مردم متاثر از طوفان ‘Amphan’ حاکم TMC cracked شلاق در برابر فساد و اخراج چندین رهبران حزب و کارگران در حالی که بی جی پی و شاخص تورم مصرف کننده(M) گفت که آنها نمی ایستادگی توسط کسانی که ثابت شده گناه.

اگر چه Trinamool کنگره (TMC) که کنترل نزدیک به 80 درصد از دولت panchayats شده است در پایان دریافت از خشم مخالفان BJP و شاخص تورم مصرف کننده(M) نیز مواجه تظاهرات در برخی از مناطق بیش از اتهامات تقلب مربوط به “Amphan’ کمک های تحویل.

تظاهرات شده اند مصرف در بخش های مختلف از شرق Midnapore جنوبی و شمالی 24 Parganas, بدترین متاثر از مناطق توسط گردباد ‘Amphan که آمار, West Bengal در مارس 20, کشته شدن 96 نفر و پشت سر گذاشتن یک دنباله از تخریب.

“هر زمان که هر گونه شکایت دریافت شد ما در زمان اقدام علیه متهم رهبران و حزب کارگران است. ما یا به حالت تعلیق و یا خواسته آنها را به بازگشت به پول است. ما باید صفر – تحمل نسبت به فساد” ارشد TMC رهبر گفت.

چند سطح محلی TMC رهبران به تازگی اخراج از حزب را به اتهام دخالت در فساد و قوم و خویش او گفت:.

West Bengal وزیر و TMC جمهور Mamata نوری اخیرا گفته است که دولت او بود اصلاح “ساقط” که ممکن است رخ داده است در تلاش خود را برای پرداخت غرامت به گردباد-آمار قربانیان به سرعت.

او قبلا هشدار داده یک بخش از رهبران حزب از استرن اداری اقدام برای درگیر شدن در فساد بیش توزیع تسکین مواد سیکلون – افراد مبتلا و گفت: نمی ایستادگی توسط گروه ستمکاران را.

مخالف بی جی پی که متهم TMC از غرقه شدن در فساد نیز مواجه تظاهرات در برخی از مناطق که در آن حزب کنترل panchayats.

هفته گذشته BJP panchayat رهبران در Bagda منطقه North 24 Parganas, تا به حال با آن مواجه عمومی خشم بیش از اتهامات بی نظمی توزیع جبران پولی.

بی جی پی رهبری گفت: این اعتراضات بودند هماهنگ توسط TMC به بدگویی زعفران اردوگاه.

“در مناطق که در آن BJP در قدرت در Panchayat آنها به سختی هر گونه قدرت به اعمال.

تمام قدرت های واگذار شده با دولت محلی است.

بسیاری از این ادعاها بی اساس است.

“اگر وجود دارد هر ذره ای از حقیقت اجازه دولت اقدام کنند. ما نمی ایستادگی آنها در صورت اثبات گناه” BJP دولت دبیر Sayantan باسو گفت.

شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبری گفته است که آن را نمی خواهد موضع رهبران و کارگران از حزب اگر آنها مجرم در فساد بیش توزیع کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>